Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


osport:sime

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
osport:sime [2013/02/25 15:55]
taksoft [Failiformaadid]
osport:sime [2016/03/01 18:34] (Hetkel kehtiv)
Rida 1: Rida 1:
-====== SPORTident Mini Events (SIME) ======+====== SIME ehk SPORTident Mini Events ======
  
 ===== Sissejuhatus ===== ===== Sissejuhatus =====
Rida 95: Rida 95:
 Klasside ja radade kirjeldamine. Klasside ja radade kirjeldamine.
  
-{{:osport:sime_est_setupCourse?direct|Radade kirjeldamine}}+{{:osport:sime:sime_est_setupcourse.gif|Radade kirjeldamine}}
  
 Näite rajad M21A, M35 ja N21A, N35 klassidele: Näite rajad M21A, M35 ja N21A, N35 klassidele:
Rida 114: Rida 114:
 NB! Kui avatud rada on määratud, siis tühistatud või katkestanud võistlejad lisatakse automaatselt avatud rajale positiivse olekuga. Rea kommenteerimiseks lisa rea ette **;** märk. NB! Kui avatud rada on määratud, siis tühistatud või katkestanud võistlejad lisatakse automaatselt avatud rajale positiivse olekuga. Rea kommenteerimiseks lisa rea ette **;** märk.
  
-> Alates versioonist 4.5 on võimalik importide radade kirjeldused OCADi radade failidest. Toetatud on OCAD 8 teksti formaat ja uuemate OCADide XML failid mis on kas IOF 2.0.või IOF 3.0 formaadis. Faili importimiseks klõpsa nupul **Impordi** ning vali soovitud fail. Peale importimist kontrolli, et kõik rajad on korrektselt SIMEsse imporditud.+> Alates versioonist 4.5 on võimalik importide radade kirjeldused OCADi radade failidest. Toetatud on OCAD 8 teksti formaat ja uuemate OCADide XML failid mis on kas IOF 2.0.või IOF 3.0 formaadis. Faili importimiseks klõpsa nupul **Impordi** ning vali soovitud fail. Peale importimist kontrolli, et kõik rajad on korrektselt SIMEsse imporditud.
  
 Radade importimiseks OCADist võid kasutada ka veebipõhist tööriista: [[http://www.srd.ee/srdsk/utils/ocad2sime.html|OCAD -> SIME Converter]]  Radade importimiseks OCADist võid kasutada ka veebipõhist tööriista: [[http://www.srd.ee/srdsk/utils/ocad2sime.html|OCAD -> SIME Converter]] 
Rida 157: Rida 157:
  
 === Lisad === === Lisad ===
 +
 +SIME lisa seadeid näidatakse ainult siis, kui on valitud **Eksperdi vaade**!
  
 **Lisad** **Lisad**
Rida 176: Rida 178:
 **Stiil** **Stiil**
  
-**__HTML css fail:__** - Võimalik ära näidata kodulehekülje stiili fail. Sellisel juhul kuvatakse võistluse koduleheküljel vastavalt teie kodulehe kujundusele.+**__HTML css fail:__** - Võimalik ära näidata kodulehekülje stiili faili nimi. Sellisel juhul kuvatakse võistluse koduleheküljel vastavalt teie kodulehe kujundusele.
  
 {{:osport:disp7.gif?direct|Trahvide arvutamine}} {{:osport:disp7.gif?direct|Trahvide arvutamine}}
Rida 182: Rida 184:
 **Trahv** **Trahv**
  
-Alates versioonist 3.2 on võimalik kasutada trahvisekundeid kui võistleja on jätnud KP võtmata või võtnud vale KP. Selleks tee märge ruutu "DQ-> Trahvisekundid" ja määra trahvisekundid "Vale KP" ja "Puuduva KP" korral. Trahvi aeg lisatakse võistleja tulemusele.+Alates versioonist 3.2 on võimalik kasutada trahvisekundeidkui võistleja on jätnud KP võtmata või võtnud vale KP. Selleks tee märge ruutu "DQ-> Trahvisekundid" ja määra trahvisekundid "Vale KP" ja "Puuduva KP" korral. Trahvi aeg lisatakse võistleja tulemusele.
  
 **Auto** **Auto**
Rida 492: Rida 494:
 </code> </code>
  
-===== Ajalugu =====+====== Ajalugu ======
   * 4.5 (Märts 2013)   * 4.5 (Märts 2013)
     * Radade import OCAD 8TXT, OCAD IOF XML 2.0 ja OCAD IOF XML 3.0 failidest.     * Radade import OCAD 8TXT, OCAD IOF XML 2.0 ja OCAD IOF XML 3.0 failidest.
osport/sime.1361800509.txt.gz · Viimati muutnud: 2016/03/01 18:31 (väline muutmine)