liikumisharrastuse - ja tervisespordisarjad:
Võrumaa Mängud ja Põlvamaa "Liigu Terviseks"

Võrumaa nutimängude tutvustus
Osalused ja statistika: Kalender   Koond   Võistkonnad   Omavalitsused   Koolid   Kooliõpilased  

Osaluste koondarvestus

Maakond: Sugu:
Filtreeri nime järgi:
Osaleja Sünd Sugu Võistkond Omavalitsus KOKKU
Joonas Niilo1993M Rõuge vald16
Sirje Trolla1971N Rõuge vald15
Tiia Kukk1964N Rõuge vald15
Veikko Vaher1986M Võru vald14
Janar Talisainen1977M Rõuge vald14
Helve Kaup1953N Rõuge vald14
Marianne Hermann1952N Võru vald13
Kermo Rannamäe1988M Rõuge vald13
Gert Trolla2004M Rõuge vald13
Sirje Nool1953N Võru vald12
Imre Paas1977M Rõuge vald11
Lisette Niilo1994N Rõuge vald11
Tõnis Kartsep1973M Rõuge vald10
Helgi Horn1939N Võru vald10
Aimi Puistaja1947N Võru vald9
Stewe Palk1987M Rõuge vald9
Jarek Talisainen1979M Rõuge vald8
Sirje Kartsepp1952N Võru vald7
Reet Kägo1947N Võru linn7
Silja Vijar1950N Võru vald7
Mare Pindis1950N Võru vald7
Kuldar Liira1976M Võru linn6
Üllar Ojaveer1979Mperekond Ojaveer Võru vald6
Vaike Rätsepp1956N Võru vald6
Kristofer Ojaveer2008Mperekond Ojaveer Võru vald6
Helli Loigu1943N Rõuge vald6
Koidu Süvaorg1961NSõbrad Võru linn6
Viivi Kaselaan1955N Võru vald6
Ellen Pai1933N Rõuge vald6
Kaja Järvpõld1951N Võru vald6
Irina Orav1961N Võru vald5
Õnne Ojaveer1980Nperekond Ojaveer Võru vald5
Liidia Pindis1966N Rõuge vald5
Iivi Loom1943N Võru vald5
Kaja Lutsar1948N Võru vald5
Hildegard Plado1946N Võru vald5
Mariliis Raidma1987N Rõuge vald5
Aita Vaglakes1944N Võru vald5
Keidy Olesk1997N Võru vald5
Õie Teppo1952N Võru vald5
Helle Nool1976N Võru vald5
Lille Saukas1989N Võru_linn5
Rael Orasson1947N Võru vald4
Urve Davõdova1957N Rõuge vald4
Kaie Paas1949N Rõuge vald4
Õie Vals1953N Võru vald4
Aino Oppar1943N Rõuge vald4
Tiit Niilo1962M Rõuge vald4
Inge Pilt1952N Rõuge vald4
Evald Krillo1957M Võru vald4
Andero Kahar2005M Rõuge vald4
Urve Venne1952N Võru vald4
Urve Kauts1961N Rõuge vald4
Kristo Hütt1980M Võru linn4
Riina Nassar1968N Võru vald3
Rein Zaitsev1969MVärska OK Peko Värska vald3
Gerttu Trolla1992N Võru vald3
Merike Õun1967NSõbrad Võru linn3
Mae Krillo1966N Võru vald3
Külli Ploom1964N Võru vald3
Raul Kudre1970MVärska OK Peko Värska vald3
Ainika Atspool1986N Võru linn3
Ivar Peterson1988M Rõuge vald3
Aare Huik1969M Võru vald3
Ragnar Ojaveer2004Mperekond Ojaveer Võru vald3
Kaie Lehes1956N Võru vald2
Sebastian Raudsik2016MPerekond Raudsik Võru linn2
Aigar Saarnits1963M Põlva linn2
Eliise Ojaveer2015Nperekond Ojaveer Võru vald2
Asko Saarepuu1984MSaarepuude Suusaklann Võru linn2
Laine Riitsaar1943N Võru vald2
Mariette Raudsik2014NPerekond Raudsik Võru linn2
Karin Varikov1984NPerekond Varikov Võru linn2
Markus Johanson2011MPerekond Johanson II Võru linn2
Kendra Varikov2012NPerekond Varikov Võru linn2
Timo Kudre2005MVärska OK Peko Värska vald2
Heli Põld1956N Rõuge vald2
Linda Pajo1986N Rõuge vald2
Janeli Aasa1987NPerekond Raudsik Võru linn2
Eva-Lotta Joonas2008NPerekond Joonas III Võru linn1
Emiilia Räim2011NPerekond Räim Võru linn1
Kadri Parts1973NLepatriinud Rõuge vald1
Andrika-Anete Sok2008NPerekond Sok Rõuge vald1
Emma Joonas2003NPerekond Joonas II Võru linn1
Priit Narusk1977MPerekond Narusk Võru linn1
Reigo Teervalt1994MVärska OK Peko Värska vald1
Raimond Kaup2005M Võru vald1
Merle Vidder1980NPerekond Hüvato Võru linn1
Uuno Ruus1953MVastseliina G Võru vald1
Airi Pütsep1980N Võru vald1
Siret Kaljula1980N Võru_linn1
Evely Lääne1977NPerekond Joonas III Võru linn1
Anette Kasemets1997N Põlva linn1
Roosmarii Räim2003NPerekond Räim Võru linn1
Maribel Tepp2010NSpordijutsid Võru linn1
Valeri Kuragin1973MPerekond Kuragin Võru linn1
Sander Sabre1996M Võru linn1
Karl Sebastian Dremljuga2001MRoosisaare Tulevik Võru vald1
Taavi Raudsik1992MPerekond Raudsik Võru linn1
Markus Ojaveer2002Mperekond Ojaveer Võru vald1
Karl Niilo1991M Rõuge vald1
Urmas Johanson1970MPerekond Johanson II Võru linn1
Anita Laanejõe2002N Võru vald1
Margit Kelp1969N Võru vald1
Tõnu Hendrikson1973MEkstreempark Rõuge vald1
Toomas Pindis1971M Võru linn1
Gregor Narusk2006MPerekond Narusk Võru linn1
Sirje Rüüberg1955N Võru vald1
Janika Teervalt1973NVärska OK peko Värska vald1
Külli Leola1980NSõbrad Võru linn1
Uku Vislapuu1982M Võru linn1
Hugo Rüütli2008MPerekond Rüütli Rõuge vald1
Aurelia Kumm2005NPerekond Kumm Võru linn1
Ülle Rauk1960N Võru vald1
Kratmar Müürsepp2010MVirmalised Võru linn1
Einar Raudkepp1965MVärska OK Peko Värska vald1
Ülle Prants1956N Rõuge vald1
Kadri Lehtme1977NHRK Võru linn1
Anneli Johanson1971NPerekond Johanson II Võru linn1
Olavi Mõts1968MHRK Võru vald1
Siret Väär1981N Võru vald1
Anti Saarepuu1983MSaarepuude Suusaklann Võru linn1
Mia Mai Huik2006N Võru vald1
Mehis Moor2007MPerekond Moor Võru vald1
Silvi Laas1954Nperekond Ojaveer Võru vald1
Alar Reiska1964MHRK Võru linn1
Kusti Järg2008M Rõuge vald1
Aivar Lai1955M Võru linn1
Toni Andree Saarepuu2006MSaarepuude Suusaklann Võru linn1
Liis Orro1981NPerekond Ilves Võru linn1
Inge Joonas1971NPerekond Joonas II Võru linn1
Emily Raudkepp1998NVärska OK Peko Värska vald1
Maire Meeling1977NPerekond Allas Võru linn1
Heiki Prants1964MPerekond Prants Võru vald1
Hando Allmann2001MPerekond Allmann Võru linn1
Daniel Varikov2007MPerekond Varikov Võru linn1
Mark Laine1988M Võru linn1
Aleks Siegert2010M Võru vald1
Tiina Tillo1998N Värska vald1
Ero Looper1974MHRK Võru linn1
Andri Linder2008M Rõuge vald1
Fred Needo1983MPerekond Needo Võru linn1
Katre Palo1978Nindividuaalne Rõuge vald1
Tõnis Jäädmaa2003M Võru linn1
Lisete Ilves2010NPerekond Ilves Võru linn1
Lars Piirmann2005M Võru vald1
Even Toomas1987MVärska OK Peko Värska vald1
Consuelo Laanemäe Räim1977NPerekond Räim Võru linn1
Gerda Narusk2002NPerekond Narusk Võru linn1
Olev Piirisild2004MPerekond Piirisild Võru linn1
Anu Maask1960NNaiskodukaitse Võru linn1
Jaan Rüüberg1955M Võru vald1
Liis Nassar1989N Võru vald1
Eva Piirisild2008NPerekond Piirisild Võru linn1
Ahto Vink1969MPerekond Vink Võru vald1
Õnnõlõim Vodi2008N Rõuge vald1
Kristiine Saarepuu1993NSaarepuude Suusaklann Võru linn1
Urmet Ilves1975MPerekond Ilves Võru linn1
Harrys Piirmann2009M Võru vald1
Rein Toomas1961MVärska OK Peko Värska vald1
Tõnis Räim1972MPerekond Räim Võru linn1
Juho Joonas1969MPerekond Joonas II Võru linn1
Riho Laanoja1963M Räpina_vald1
Merili Põder1975N Võru linn1
Mari Linnus2001NVärska  Värska vald1
Madis Haug1965M Võru vald1
Merli Mari Utsal2003NUtsalite pere Rõuge vald1
Cenor Kõivoste2004M Võru linn1
547
Võrumaa mängude toetajad

Võrumaa Spordiliit (vorumaaspordiliit.ee)Projekti alguse suurtoetaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital