liikumisharrastuse - ja tervisespordisarjad:
Võrumaa Mängud ja Põlvamaa "Liigu Terviseks"

Võrumaa nutimängude tutvustus
Osalused ja statistika: Kalender   Koond   Võistkonnad   Omavalitsused   Koolid   Kooliõpilased  

Osaluste koondarvestus

Maakond: Sugu:
Filtreeri nime järgi:
Osaleja Sünd Sugu Võistkond Omavalitsus KOKKU
Ingmar Bert Sabre1996M Võru linn102
Kristo Hütt1980M Võru linn89
Sirje Trolla1971N Rõuge vald88
Imre Paas1977M Rõuge vald76
Marianne Hermann1952N Võru vald62
Helve Kaup1953N Rõuge vald61
Gert Trolla2004M Rõuge vald54
Tiia Kukk1964N Rõuge vald52
Tiiu Kolk1941N Rõuge vald48
Õnne Ojaveer1980Nperekond Ojaveer Võru vald41
Sirje Nool1953N Võru vald41
Evald Krillo1957M Võru vald38
Helgi Horn1939N Võru vald37
Hugo Rüütli2008MPerekond Rüütli Rõuge vald37
Anu Maask1960NNaiskodukaitse Võru linn35
Kristofer Ojaveer2008Mperekond Ojaveer Võru vald35
Ainika Atspool1986N Võru linn34
Mae Krillo1966N Võru vald32
Ellen Pai1933N Rõuge vald32
Kaie Paas1949N Rõuge vald30
Tõnu Hendrikson1973MEkstreempark Rõuge vald28
Urve Davõdova1957N Rõuge vald28
Mariette Raudsik2014NPerekond Raudsik Võru linn27
Üllar Ojaveer1979Mperekond Ojaveer Võru vald27
Maris Moor1973NPerekond Moor Võru vald26
Eva Piirisild2008NPerekond Piirisild Võru linn25
Koidu Süvaorg1961NSõbrad Võru linn25
Janeli Aasa1987NPerekond Raudsik Võru linn25
Sebastian Raudsik2016MPerekond Raudsik Võru linn24
Helli Loigu1943N Rõuge vald24
Ester Seim1969NSõbrad Võru linn24
Aino Oppar1943N Rõuge vald23
Roosmarii Räim2003NPerekond Räim Võru linn23
Emiilia Räim2011NPerekond Räim Võru linn22
Lukas Siegert2008M Võru vald22
Taavi Raudsik1992MPerekond Raudsik Võru linn22
Melani Väits2005N Võru vald21
Aleks Siegert2010M Võru vald21
Consuelo Laanemäe Räim1977NPerekond Räim Võru linn20
Aare Huik1969M Võru vald20
Fred Needo1983MPerekond Needo Võru linn20
Heli Viks1958N Rõuge vald20
Rudolf Mürk1942M Võru linn19
Tõnis Räim1972MPerekond Räim Võru linn19
Urve Kauts1961N Rõuge vald19
Madis Haug1965M Võru vald19
Epp Voitka1966NPerekond Voitka Võru vald19
Anita Laanejõe2002N Võru vald19
Ragnar Ojaveer2004Mperekond Ojaveer Võru vald19
Joonas Niilo1993M Rõuge vald19
Getriin Vasilkovski2001N Võru linn18
Kaisa Kuragin2007NPerekond Kuragin Võru linn18
Jarek Talisainen1979M Rõuge vald18
Inge Pilt1952N Rõuge vald18
Kermo Rannamäe1988M Rõuge vald18
Erika Joonas1970NPerekond Joonas Võru vald18
Kadri Parts1973NLepatriinud Rõuge vald17
Olev Piirisild2004MPerekond Piirisild Võru linn16
Raido Viks1986M Rõuge vald16
Janar Talisainen1977M Rõuge vald16
Kevin Urb2003M Antsla vald16
Kerstin Kalda2011N Võru vald16
Märt Kuus1979M Rõuge vald16
Maribel Tepp2010NSpordijutsid Võru linn16
Aigar Saarnits1963M Põlva linn16
Markus Lehtna2005MPerekond Lehtna Võru linn16
Paavo Rüütli1977MPerekond Rüütli Rõuge vald16
Marta Joonas2006NPerekond Joonas II Võru linn15
Helle Mürk1943N Rõuge vald15
Mati Laur1964M Võru linn15
Annika Kalda1971N Võru vald15
Timo Kudre2005MVärska OK Peko Värska vald15
Harri Aldošin2010MSpordijutsid Võru linn15
Tõnu Tolm1953M Võru linn15
Ken Urb2007M Antsla vald15
Margus Koor1979MPerekond Koor Võru vald15
Tõnis Piirisild1973MPerekond Piirisild Võru vald15
Sairos Hõrak1968M Võru linn15
Alar Reiska1964MHRK Võru linn14
Ott Kuus2008M Rõuge vald14
Margus Lehtna1976MPerekond Lehtna Võru linn14
Anne Kannimäe1990NHauka Veloklubi naised Antsla vald14
Reigo Teervalt1994MVärska OK Peko Värska vald14
Tõnis Timmi2004MPerekond Timmi Võru vald14
Mia Mai Huik2006N Võru vald14
Indrek Kuusk1973M Võru linn14
Mati Külaase1949M Võru vald14
Heli Haug1975N Võru vald14
Raido Kiss2000M Võru vald13
Margus Helm1976M Võru vald13
Raul Auksmann1966M Rõuge vald13
Ats Virumäe1946M Võru linn13
Erki Keel1963M Võru vald13
Liidia Pindis1966N Rõuge vald13
Gerda Narusk2002NPerekond Narusk Võru linn13
Valeri Kuragin1973MPerekond Kuragin Võru linn13
Paul Pruuli2006MHauka Veloklubi mehed Antsla vald13
Eva-Lotta Joonas2008NPerekond Joonas III Võru linn13
Kalev Kajaste1954M Räpina vald13
Rein Toomas1961MVärska OK Peko Värska vald13
Carolina Roomets2007NPerekond Roomets Võru linn13
Hando Allmann2001MPerekond Allmann Võru linn13
Mattias Lehtna2009MPerekond Lehtna Võru linn12
Kristin Koger2008N Võru linn12
Aive Laidver1968NHauka Veloklubi naised Antsla vald12
Silja Vijar1950N Võru vald12
Katre Palo1978Nindividuaalne Rõuge vald12
Tarmo Tiivoja1966M Rõuge vald12
Gregor Narusk2006MPerekond Narusk Võru linn12
Ülle Prants1956N Rõuge vald12
Inge Joonas1971NPerekond Joonas II Võru linn12
Daniel Varikov2007MPerekond Varikov Võru linn12
Ingrit Kala1968NVärska OK peko Värska vald11
Markus Ojaveer2002Mperekond Ojaveer Võru vald11
Karl Pruuli1999MHauka Veloklubi mehed Antsla vald11
Eliise Ojaveer2015Nperekond Ojaveer Võru vald11
Priit Narusk1977MPerekond Narusk Võru linn11
Kendra Varikov2012NPerekond Varikov Võru linn11
Ivar Ivanov1984M Setomaa vald11
Karel Kuragin2001MPerekond Kuragin Võru linn11
Taavi Perv1996MPerekond Perv Võru vald11
Sander Sabre1996M Võru linn11
Martin Mark1985M Rõuge vald11
Iivi Loom1943N Võru vald11
Eke Ots2009MPerekond Ots Võru linn11
Aimi Puistaja1947N Võru vald11
Johanna Udras2002NPerekond Silja Sport Võru vald11
Kaspar Russak1987M Võru linn11
Helle Nool1976N Võru vald11
Romet Niilus1987MHauka Veloklubi mehed Antsla vald11
Eero Joonas1969MPerekond Joonas Võru vald11
Taavi Kannimäe1991M Antsla vald10
Kaire Uiboleht1977NHauka Veloklubi naised Antsla vald10
Kuldar Liira1976M Võru linn10
Tõnis Kartsep1973M Rõuge vald10
Urmas Johanson1970MPerekond Johanson II Võru linn10
Emily Raudkepp1998NVärska OK Peko Värska vald10
Karin Varikov1984NPerekond Varikov Võru linn10
Cenor Kõivoste2004M Võru linn10
Ragnar Kauts1981M Rõuge vald10
Kersti Ilves1971NPerekond Kuragin Võru linn10
Karel Sander Kljuzin1999M Värska vald10
Age-Anet Laanejõe2006N Võru vald10
Jaanus Pruuli1971MHauka Veloklubi mehed Antsla vald10
Vaike Rätsepp1956N Võru vald10
Lisete Ilves2010NPerekond Ilves Võru linn10
Mihkel Kannimäe1992M Antsla vald10
Ave Visnapuu1975N Võru vald10
Anti Eskla1973M Võru linn10
Merli Mari Utsal2003NUtsalite pere Rõuge vald9
Kusti Järg2008M Rõuge vald9
Tarmo Mõttus1971MPerekond Mõttus Võru vald9
Tauno Mölder1986MPubi Finiš Rõuge vald9
Mariann Toots1997N Võru linn9
Einar Raudkepp1965MVärska OK Peko Värska vald9
Viljar Kannimäe1987M Antsla vald9
Toomas Treier1975M Põlva vald9
Daisy Kudre1993NVärska OK Peko Värska vald9
Jürgen Joonas2004MPerekond Joonas III Võru linn9
Anti Saarepuu1983MSaarepuude Suusaklann Võru linn9
Janar Kannimäe1990MHauka Veloklubi mehed Antsla vald9
Kaja Järvpõld1951N Võru vald9
Piret Palok1966NPerekond Moor Võru vald9
Urmas Voitka1963MPerekond Voitka Võru vald9
Raul Kudre1970MVärska OK Peko Värska vald9
Tanel Mõttus1985M Rõuge vald9
Emma Joonas2003NPerekond Joonas II Võru linn9
Rein Zaitsev1969MVärska OK Peko Värska vald9
Arlet Raha1996MPerekond Raha Võru linn8
Toni Andree Saarepuu2006MSaarepuude Suusaklann Võru linn8
Thomas Kuus1995M Võru linn8
Kristi Toom1997N Võru linn8
Jarko Nassar2001M Võru vald8
Tarmo Timmi1973MPerekond Timmi Võru vald8
Mirko Märdimäe1993M Võru linn8
Kaie Lehes1956N Võru vald8
Kurmet Kaldaru1996M Võru linn8
Astrid Erik2000N Võru linn8
Ahti Utsal1965MUtsalite pere Rõuge vald8
Kristi Mõttus1977NPerekond Narusk Võru linn8
Sten-Jörgen Leis2002M Võru vald8
Talvi Trell1949N Võru vald8
Jaanika Kopli1995NSK Serviti Põlva vald8
Laura Joonas1994NPerekond Joonas Võru vald8
Raimond Kaup2005M Võru vald8
Heli Põld1956N Rõuge vald8
Lars Piirmann2005M Võru vald8
Juta Valli1969N Võru vald8
Aurelia Kumm2005NPerekond Kumm Võru linn8
Aire Kokk1972N Võru linn7
Urmas Kibal1962M Rõuge vald7
Andre Kukk1995M Põlva linn7
Helen Metsma1969N Võru vald7
Janete Talo2004NKJK Rõuge vald7
Krista Masing1986NPäkapikk I Võru linn7
Laine Riitsaar1943N Võru vald7
Martin Lukka1995M Võru vald7
Randel Reeder2004MPerekond Reeder Võru linn7
Anne Kibal1967N Rõuge vald7
Carena Roomets2005NPerekond Roomets Võru linn7
Tõnis Jäädmaa2003M Võru linn7
Erika Udras2009NPerekond Silja Sport Võru vald7
Malle Truu1962N Võru vald7
Peeter Kivioja1964M Rõuge vald7
Vahur Loosaar1964M Võru vald7
Aili Sarik1968NPubi Finiš Rõuge vald7
Doris Kudre1997NVärska OK Peko Värska vald7
Tiit Toots1979MRõuge Racing Team Rõuge vald7
Ülle Hollo1980NLepatriinud Rõuge vald7
Leho Laidver1967MHauka Veloklubi mehed Antsla vald7
Marke Maidla1978N Võru vald7
Mia Kalnapenkis2011N Võru vald7
Anne-Ly Lepp1971NNaiskodukaitse Võru linn7
Anu Toomjõe1969NHauka Veloklubi naised Antsla vald7
Janika Teervalt1973NVärska OK peko Värska vald7
Urmet Ilves1975MPerekond Ilves Võru linn6
Anne Trumm1961N Võru vald6
Mari-Liis Mõttus1997NPerekond Mõttus Võru vald6
Kaire Vaarask1978NPerekond Mikson Võru vald6
Ülar Morel1976MHauka Veloklubi mehed Antsla vald6
Krista Kõlli1968N Võru linn6
Aigar Pindmaa1957M Rõuge vald6
Krismar Koor2009MPerekond Koor Võru linn6
Mehis Moor2007MPerekond Moor Võru vald6
Ago Käis1953MOK Põlva Kobras Põlva linn6
Kai-Liis Kiviselg2007NPisikesed Rõuge vald6
Lauri Ruuder2005M Võru linn6
Silver Koit1971M Võru linn6
Art Kristjan Olesk2000MPerekond Oleskid Võru vald6
Jakob Kirs2006M Võru vald6
Talis Timmi2002MPerekond Timmi Võru vald6
Helju Rakaselg1952NVäärikad Võru linn6
Triin Kuiv1984NPerekond Needo Võru linn6
Anti Haugas1992M Võru linn6
Merle Vidder1980NPerekond Hüvato Võru linn6
Jarek Jänes1993M Võru linn6
Kaia Pruuli1976NHauka Veloklubi naised Antsla vald6
Joonas Halapuu2000MPerekond Halapuu Võru linn5
Kairiin Märtson2001N Põlva linn5
Jane Pihlapuu1993N Võru linn5
Harrys Piirmann2009M Võru vald5
Jüri Joonas1992MPerekond Joonas Võru vald5
Heiki Prants1964MPerekond Prants Võru vald5
Hildegard Plado1946N Võru vald5
Andrika-Anete Sok2008NPerekond Sok Rõuge vald5
Anu Raag1975N Võru vald5
Moonika Savi2002N Võru vald5
Priit Pille1978M Võru vald5
Liis Laurson1984N Võru linn5
Jaan Alvela1986M Võru linn5
Merlit Aldošin1981NNaiskodukaitse Võru linn5
Lisette Niilo1994N Rõuge vald5
Uuno Ruus1953MVastseliina G Võru vald5
Jaan Rakaselg1987M Võru linn5
Asko Saarepuu1984MSaarepuude Suusaklann Võru linn5
Merlit Aldosin1981NNaiskodukaitse Võru_linn5
Viivi Kaselaan1955N Võru vald5
Külli Leola1980NSõbrad Võru linn5
Indrek Klampe1973MVõru Biathlon Võru linn5
Mirjam Nutov1986M Rõuge vald5
Paavo Rõigas1988MOK Peko Värska vald5
Raido Raudsepp1968M Võru linn5
Maiu Tafenau1978N 5
Kalev Kalda1989MVõru Kreutzwaldi G Võru linn5
Toomas Horma1992M Kanepi vald4
Saima Värton1958NOK Põlva Kobras Valgjärve vald4
Margit Utsal1968NUtsalite pere Rõuge vald4
Anette Kasemets1997N Põlva linn4
Rauno Kaiv1991M Võru linn4
Markus Väljak2003MPerekond Väljak Võru linn4
Egrit Viitkin1980M Võru linn4
Marika Jäädmaa1968N Võru linn4
Triinu Piirisild1977NPerekond Piirisild Võru linn4
Aare Viitkin1965M Võru vald4
Eve Kirs1971N Võru vald4
Kevin Limbo1999MKKK Rõuge vald4
Riina Lepistik1965N Võru linn4
Toomas Pindis1971M Võru linn4
Karl Sebastian Dremljuga2001MRoosisaare Tulevik Võru vald4
Ede Pähn1981NPähnad Võru_linn4
Kertu Ränkel1988NSaarepuude Suusaklann Võru linn4
Boris Meldre1978M Võru linn4
Avo Kütt1963M Võru vald4
Jaanus Tiivoja1983M Rõuge vald4
Mirjam Dremljuga1957MRoosisaare Tulevik Võru vald4
Merike Mustrik1965N Võru vald4
Aleksandr Varikov1983MPerekond Varikov Võru linn4
Sirle Muiste1982N Võru vald4
Tiina Tillo1998N Värska vald4
Kent 1996M Võru linn4
Kevin Hallop1997MVärska OK Peko Värska vald4
Ilmar Tagel1942M Põlva linn4
Juho Joonas1969MPerekond Joonas II Võru linn4
Inga Siegert1983N Võru vald4
Hele Olli1962N Võru vald4
Merike Õun1967NSõbrad Võru linn4
Raimondo Jõgeva2008M Rõuge vald4
Kerttu Künnapuu1980N Võru linn4
Uku Vislapuu1982M Võru linn4
Vambola Olli1953M Võru vald4
Inge Eit1960N Võru linn3
Terje Mägi1967N Võru vald3
Tiiu Müürsepp1955NTARTU\"Kevek\" Võru linn3
Sixten Sild1964MOK Võru  Võru linn3
Helin Kumm1983NPerekond Kumm Võru linn3
Kristjan Sok2002M Rõuge vald3
Jana Kuus1982N Rõuge vald3
Robi Niit1996MHauka Veloklubi mehed Antsla vald3
Katriine Mõttus2007N Rõuge vald3
Johanna Laanoja2002NPõlva SK Põlva linn3
Heidi Normann1958N Võru vald3
Toomas Meldre1973MPerekond Meldre Võru linn3
Kalmer Kallion1963MHauka Veloklubi mehed Antsla vald3
Kaspar Saarnits1967M Põlva linn3
Ly Ojarand1974N Võru linn3
Ats Ots2011MPerekond Ots Võru linn3
Taimar Timmi1977M Võru vald3
Risto Klaassen1984M Võru vald3
Sander Süvaorg2002MPerekond Süvaorg Võru vald3
Kristina Haug2001N Võru vald3
Anne Ots1980NPerekond Ots Võru linn3
Tiina Tiisler1974N Põlva linn3
Helena Ilves1976N Võru vald3
Test Timo Test Õun 19021721988M Võru_linn3
Maila Vahtra1977N Võru linn3
Liina Loosaar1975N Võru vald3
Kaspar Kaasla1994M Võru linn3
Alar Kume1991M Võru linn3
Allan Terve1979MPerekond Terve Võru vald3
Artur Rauk1986M Võru vald3
Mikk Laur1986M Võru linn3
Merili Põder1975N Võru linn3
Marleen Vaiksoo1999N Võru vald3
Ellen Lembra1964N Võru linn3
Sander Linnus1991MVärska OK Peko Värska vald3
Kratmar Müürsepp2010MVirmalised Võru linn3
Paavo Mikson1999MPerekond Mikson Võru vald3
Ave Saaremägi1976N Võru linn3
Einike Mölder1986N Võru linn3
Lauri Sild1990MOK Võru  Võru vald3
Triinu Lukin1973NPerekond Kall Võru linn3
Raul Olesk1960MOK Põlva Kobras Põlva linn3
Jana Kammer1968N Võru vald3
Andy Karjus1966MVirmalised Antsla vald3
Raido Mitt1991MOK Põlva Kobras Põlva linn3
Triin Jäädmaa1992N Võru linn3
Villu Sarik1985M Rõuge vald3
Henri Vink2004MPerekond Vink Võru vald3
Marko Mett1983M Võru vald3
Piia Mandli1969N Antsla vald3
Jüri Mustrik1961M Võru vald3
Taavi Karu1977M Rõuge vald3
Neleriin Needo2009NPerekond Needo Võru linn3
Mart Linnus1961M Värska vald3
Miia Heleene Utsal2002NUtsalite pere Rõuge vald3
Karl-Anders Saarepuu2002MSaarepuude Suusaklann Võru linn3
Samuel Kolsar2005M Põlva linn3
Haide Haring1995N Võru linn3
Eva-Lotta Kuus2004NEJE Rõuge vald3
Henn Antson1960M Võru linn3
Triinu Grossmann1978N Rõuge vald3
Alar Assor1985MOK Põlva Kobras Põlva linn3
Karme Hain1982NNaiskodukaitse Võru vald3
Madis Perli1996MHaanja suusatajad Rõuge vald3
Mattias Maidla2003M Põlva linn3
Otto Abel1995M Võru linn3
Raino Leopard1979MVärska OK Peko Värska vald3
Piret Kahre1970NPerekond Kahre Võru vald3
Lisette Sein1999N Võru linn2
Indrek Mahla1992M Värska vald2
Õie Vals1953N Võru vald2
Marianne Haug1996N Võru vald2
Maria Kall1900NPerekond Kall Võru linn2
Annika Pang1968N Rõuge vald2
Maret Vaher1973NOK Põlva Kobras Kanepi vald2
Airi Pütsep1980N Võru vald2
Õie Teppo1952N Võru vald2
Rein Kalle1975M Põlva vald2
Vahur Sikaste1978M Võru linn2
Margo Hurt1972M Võru linn2
Raido Luuk1986M Võru linn2
Test Timo Test Õun 18101621988M Võru linn2
Tea Kallaste1965N Võru vald2
Stina Kraam1993NHaanja Noored Rõuge vald2
Kristel Kõivo1999NVärska OK Peko Värska vald2
Aili Laanjõe1954NOK Põlva Kobras Põlva linn2
Lauri Männik2007M Võru vald2
Keity Kuus2000NKKK Rõuge vald2
Eero Mõttus1974M Võru linn2
Robin Mõttus2010MSpordijutsid Võru linn2
Kaimar Juks1983M Võru linn2
Georg Vislapuu2008MSpordijutsid Võru linn2
Meelis Juursoo1970M Võru linn2
Meelis Oja1972MHauka Veloklubi mehed Antsla vald2
Marianne Raha2000NPerekond Raha Võru linn2
Andri Linder2008M Rõuge vald2
Terje Rüütli1983NPerekond Rüütli Haanja_vald2
Johanna Olesk1999NPerekond Oleskid Võru vald2
Brita Saare1996N Võru linn2
Ingmar Juur1995M Võru linn2
Test Timo Test Oun 19022422019M Võru_linn2
Triin Neissaar1985NJutsid Võru linn2
Rene Zahkna1994M Võru linn2
Edda-Karin Luht1959Nüksiküritaja Rõuge vald2
Aina Käremägi1965N Võru linn2
Mare Pindis1950N Võru vald2
Olev Kannimäe1965MHauka Veloklubi mehed Antsla vald2
Merle Nugis1991N Võru vald2
Test Timo Test Oun 19021741988M Võru_linn2
Ülle Raudsepp1957N Võru linn2
Helve Muhina1943N Rõuge vald2
Peep Joonas1966MPerekond Joonas III Võru linn2
Aino Kroon1952N Võru vald2
Annika Rihma1984NOK PõlvaKobras Põlva linn2
Meelis Vaglakes1969M Võru vald2
Angela Järvpõld1974N Võru vald2
Annela Bendi1978N Võru linn2
Ülle Rauk1960N Võru vald2
Jaan Jõgi1951M Rõuge vald2
Karel Saarna1985MRõuge Racing Team Rõuge vald2
Sebastian Mõttus2014MSpordijutsid Võru linn2
Eveli Aasa1995N Võru linn2
Kaisa Raudkepp1993NVärska OK Peko Värska vald2
Tiit Pruuli1978MOÜ Aigren Võru vald2
Silvi Ploomsaar1946N Võru vald2
Annemai Tupp1974N Võru linn2
Kadri Paulus1964N Võru linn2
Regina Saar1995M Rõuge vald2
Katrina Padur2005N Võru linn2
Karl-Gustav Sok2000MPerekon Sok Rõuge vald2
Lauri Allmann1975MPerekond Allmann Võru linn2
Mariliis Must2004N Rõuge vald2
Kaarel Piirimäe1983MOK Põlva Kobras Põlva linn2
Aivar Kassak1992M Võru vald2
Test Timo Test Õun 1902141988M Võru_linn2
Klaus Mark Kolpakov1999MPerekond Kolpakov Võru vald2
Emil Karu2004M Rõuge vald2
Test Timo Test Oun 190225012019M Võru_linn2
Mark Saarnik1993M Võru linn2
Evely Lääne1977NPerekond Joonas III Võru linn2
Jürgen Kolk1996M Võru linn2
Tanel Aldošin1978MNaiskodukaitse Võru linn2
Anu Palover1958NKobedad Võru linn2
Aivar Halapuu1964MPerekond Halapuu Võru linn2
Oliver Viiask1998M Võru vald2
Lisette Must2007N Rõuge vald2
Marina Piirisild1978NNaiskodukaitse Võru vald2
Liia Tenson1953N Võru vald2
Joosep Perv2001MPerekond Perv Võru vald2
Sander Punamäe1992MPerekond Punamäe Võru linn2
Sädeli Säde2008N Rõuge vald2
Laura Järvpõld2003N Võru vald2
Karoliine Kuus1997N Rõuge vald2
Jennifer Kahre2008NPerekond Kahre Võru vald2
Maret Einla1982N Rõuge vald2
Esta Urb1964N Võru vald2
Ene Kerge1977NPerekond Kerge Võru vald2
Test Timo Test Oun 19022321988M Võru_linn2
Marie Kroon2006NPerekond Kroon Võru linn2
Annabel Voitka2000NPerekond Voitka Võru vald2
Kaspar Karolin2005MKiidjärve Vastse-Kuuste vald2
Timo Sild1988MOK Võru Võru vald2
Silvi Laas1954Nperekond Ojaveer Võru vald2
Tõeleid Liira2000M Võru linn2
Priit Kunnus1994M Võru vald2
Oliver Needo2012MPerekond Needo Võru linn1
Martti Tulev1994M Võru linn1
Paul Piirimäe2000MPõlva  Põlva linn1
Getter Laurits1996N Võru linn1
Diana Timošova1981N Võru linn1
Mihkel Joonas1994M Rõuge vald1
Meriliin Irves1996N Võru linn1
Ilo Suurmets1975MPõlva Põlva linn1
Ranek Haabsaar2005M Võru vald1
Riina Bendi1975N Võru vald1
Maarja Tamra1983NHaanjamatkad.ee Võru vald1
Peeter Tamm1956M Rõuge vald1
Enn Järvpõld1948M Võru vald1
Kristel-Liis Jõendi1997NPerekond Terve Võru vald1
Aare Kahre1974MPerekond Kahre Võru vald1
Test Timo Test Oun 19022342019M Võru_linn1
Greta Liin2003NPerekond Liin Võru linn1
Tea Pärnik1971NOK Peko Värska vald1
Rein Kolberg1952M Võru vald1
Veroonika Semmel2007N Võru vald1
Elisa-Laura Saaron2004NTõrukesed Rõuge vald1
Maris Palopääl1989NOK Põlva Kobras Põlva linn1
Imre Võsu2006M Rõuge vald1
Pilvi Kolling1971N Võru linn1
Ülle Kask1959N Võru vald1
Age Kannumäe1999M Rõuge_vald1
Test Timo Õun 1902171988M Võru_linn1
Kaili Terve2005NPerekond Terve Võru vald1
Kelli Nurm2000N Põlva vald1
Hindrek Kumm1984MPerekond Kumm Võru linn1
Merike Hiiemäe1976N Võru vald1
Martin Marga1988MOK Põlva Kobras Põlva linn1
Helar Kond2003M Rõuge vald1
Egert Aalde2000M Põlva linn1
Karin Sabalisk1992N Võru vald1
Ranno Meidla2003M Võru vald1
Kaido Koemets1987MHaanja SUKL Rõuge vald1
Pille-Kadri Pärna1963NRoosisaare Tulevik Võru linn1
Margit Avikson1983NValgjärve Valgjärve vald1
Janar Saks2002M Võru linn1
Kaja Loos1953N Võru vald1
Liina Palu1980N Võru linn1
Triin Rilanto1977N Võru vald1
Karl Ruuda1986M Võru linn1
Test Timo Test Oun 19022412003M Võru_linn1
Indrek Raag1994M Võru vald1
Triinu Nool1978N Võru vald1
Kaisa Tull2007N Võru vald1
Helena Täht2006N Võru vald1
Beti Laasi1900NPerekond Laasi Võru linn1
Britten Piller1998N Rõuge vald1
Kätlin Jõgi1992N Võru linn1
Kersti Liloson1959N Põlva linn1
Meelis Daaniel1972M Põlva linn1
Triin Nassar1987N Võru vald1
Üllar Plangi1963MPerekond Plangi Võru vald1
Taivo Plado1940M Võru vald1
Kaisa Kahre2000NPerekond Kahre Võru vald1
Even Toomas1987MVärska OK Peko Värska vald1
Maarika Torop1973N Võru vald1
Margus Konnula1974M Antsla vald1
Timo Truu1995M Võru vald1
Eleriin Hirv2003N Võru vald1
Sulev Muru1957M Võru linn1
Kristjan Linnus1993MVärska OK Peko Värska vald1
Karl Theodor Grigor2003M Rõuge vald1
Kaari Susi1991NSK Serviti Põlva vald1
Riko Vähi2001MPerekond Vähi Võru linn1
Ahti Kuuseväli1974M Võru linn1
Rutt Jõgeva1963NKobedad Võru_linn1
Aigar Piho1963M Rõuge vald1
Carol Koor2008NPerekond Koor Võru linn1
Villu Serv1999MOK Põlva Kobras Põlva linn1
Kelly Olesk2001N Võru vald1
Marko Tiisler1984M Põlva linn1
Mart Keerutaja1974M Võru vald1
Terje Piirmann1980NSpordihullud  Võru linn1
Elar Kendaru1984M Võru vald1
Kaupo Ots1979MHRK Rõuge vald1
Irina Orav1961N Võru vald1
Liisa Kunnus1993N Võru linn1
Tiiu Sillaste1965N Põlva linn1
Annika Kalbus1968N Räpina vald1
Reio Paring2007M Võru vald1
Jakob Udras1998MPerekond Silja Sport Võru vald1
Oliver Ossip1996M Võru linn1
Anneli Johanson1971NPerekond Johanson II Võru linn1
Karoli Kivi2000N Võru vald1
Rasmus Needo2014MPerekond Needo Võru linn1
Taimar Tilgre1964MOK Põlva Kobras Põlva linn1
Kerttu Pille1976NNaiskodukaitse Võru linn1
Olavi Mõts1968MHRK Võru vald1
Kati Orav1981N Rõuge vald1
Riina Nassar1968N Võru vald1
Liis Toomas1997NVärska OK Peko Värska vald1
Anar Liivamägi1986M Rõuge vald1
Urmas Lestberg1981MPerekond Lestberg Rõuge vald1
Margus Klaar1972M Antsla vald1
Krista Liivamägi1949N Võru vald1
Ardo Jõevere1997MHauka Veloklubi mehed Antsla vald1
Janar Oru1977M Võru linn1
Rasmus Süvaorg2005MPerekond Süvaorg Võru vald1
Kenno Kirsimägi2003M Võru vald1
Rait Haabsaar2002M Võru vald1
Romet Näppi2005M Rõuge vald1
Berta Elyse Palk2005N Võru linn1
Indrek Talmet1990M Võru linn1
Test Timo Test Õun 1902131988M Võru_linn1
Kaspar Kala1993MVõru SPKO kahevõistlus Võru linn1
Heldin Punga1973N Põlva linn1
Raul Reiljan1991M Võru linn1
Pear Post1966MOK Põlva Kobras Põlva vald1
Ingvar Leping1994M Setomaa vald1
Siiri Kartsepp1983N Võru vald1
Mart Külvik1960M Setomaa vald1
Test Timo Test Oun 10022512019M Võru_linn1
Maichl Suur1976NOK Põlva Kobras Põlva vald1
Andres Kütt1968M Värska vald1
Siret Väär1981N Võru vald1
Merit Hass2006N Võru vald1
Liis-Loreen Sepp2006N Võru vald1
Kristjan Mets1981M Võru linn1
Marie Raudsepp2003NWürth Võru linn1
Talis Tiivoja1992M Rõuge vald1
Laur-Joonas Järvpõld2004M Võru vald1
Eleri Hirv1988N Võru vald1
Ingmar Orav1982M Rõuge vald1
Test Timo Test Oun 19021751988M Võru_linn1
Maarja Punak1983NOK Põlva Kobras Põlva vald1
Eget Prükk1984N Võru linn1
Kail Piho1991M Rõuge vald1
Tarvi Sikk1995M Võru vald1
Sandra Erik1998N Võru linn1
Kleer Vodi2007NPisikesed Rõuge vald1
Kaie Kinsigo1987N Võru vald1
Glen Kelp1986MPerekond Kelp Võru linn1
Kardo Kivioja1991M Võru linn1
Andres Heliste1967MPerekond Heliste Võru linn1
Indrek Ladva1980MHauka Veloklubi mehed Antsla vald1
Kerten Matto2002M Veriora vald1
Rene Post1992MOK Põlva Kobras Põlva vald1
Ivar Keerpalu1997M Võru vald1
Marve Kõiv1970N Võru linn1
Ülle Viitkin1953N Võru vald1
Janek Orro1973MPerekond Orro Võru linn1
Liis Orro1981NPerekond Ilves Võru linn1
Sander Meeliste2005MPerekond Küppar Rõuge vald1
Riho Vaikmäe1980M Põlva linn1
Arvo Zuts1961MSõbrad Võru linn1
Artur Vodi1999M Rõuge vald1
Siim Hallik2003M Võru vald1
Valdo Käos1972M Võru vald1
Emma Raudsepp2003NWürth Võru linn1
Regina Oja1996N Võru linn1
Heiki Pensa1959M Võru linn1
Maris Kirss1981N Võru linn1
Aigi Musto1969N Võru linn1
Kati Kaur1985N Võru vald1
Mariliis Raidma1987N Rõuge vald1
Kerstin Miško2003NPerekond Roomets Võru linn1
Test Timo Test Oun 19021761988M Võru_linn1
Helle Laur1965N Võru linn1
Meelis Luts1979M Rõuge vald1
Kadri Rebane1984N Võru vald1
Heli Helde1966N Võru vald1
Liisa Urb2007NPisikesed Rõuge vald1
Jana Rätte1971N Võru vald1
Marten Vunukainen1991MOK Põlva Kobras Põlva linn1
Maiker Kronberg1994M Võru linn1
Meelis Mälberg1976MVärska OK Peko Räpina vald1
Kaire Volkov1962NLiikurid Võru linn1
Kadri Lehtme1977NHRK Võru linn1
Mihkel Tammsalu1988M Rõuge vald1
Test Timo Test Õun 19021321988M Võru_linn1
Meelis Maidla1968MPõlva Matkaklubi Põlva linn1
Märt Perv1964M Perekond Perv Võru vald1
Indrek Karolin1973MKiidjärve Vastse-Kuuste vald1
Sirje Rüüberg1955N Võru vald1
Johanna Treier1998N Põlva vald1
Mattias Oja1992M Võru linn1
Mareli Kivi1991N 1
Varje Silm1963N Võru vald1
Kadi Kuus1999N Võru linn1
Indrek Ots1975MPerekond Ots Võru linn1
Janek Jõgis1971M Põlva linn1
Randy Suurmann2000MOrava Võru vald1
Liis Kranich1992N Võru linn1
Riho Parker2006M Võru vald1
Urmas Palover1951MKobedad Võru linn1
Laura Kall1900NPerekond Kall Võru linn1
Markus Puusepp1986M Võru vald1
Silja Olesk1994NOK Põlva Kobras Põlva linn1
Markus Palm2003M Võru vald1
Tauri Sulg1995M Võru vald1
Romer Raamat2003M Võru vald1
Karoliine Rebane2009N Võru vald1
Sandro Kinsigo2007M Võru vald1
Katrin Kivi1984N Võru vald1
Andra Alliksoo2005N Rõuge vald1
Laura Laht1997NLiikurid Võru linn1
Test Timo Test Õun 19021331988M Antsla_vald1
Annemarii Bendi2001NPerekond Perv Võru vald1
Lauri Piirisild2004M Võru vald1
Ove Proskin2006M Antsla vald1
Karin Birnbaum1972N Põlva linn1
Kaja Lutsar1948N Võru vald1
Indrek Penk1981MPerekond Nagel Võru linn1
Laura Vana2003N Võru vald1
4512
Võrumaa mängude toetajad

Võrumaa Spordiliit (vorumaaspordiliit.ee)Projekti alguse suurtoetaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital