liikumisharrastuse - ja tervisespordisarjad:
Võrumaa Mängud ja Põlvamaa "Liigu Terviseks"

Võrumaa nutimängude tutvustus
Osalused ja statistika: Kalender   Koond   Võistkonnad   Omavalitsused   Koolid   Kooliõpilased  

Osaluste koondarvestus

Maakond: Sugu:
Filtreeri nime järgi:
Osaleja Sünd Sugu Võistkond Omavalitsus KOKKU
Marianne Hermann1952N Võru vald110
Sirle Muiste1982N Võru vald105
Õnne Ojaveer1980Nperekond Ojaveer Võru vald100
Sirje Nool1953N Võru vald94
Kristo Hütt1980M Võru linn76
Maarjo Põder1997M Võru_vald74
Üllar Ojaveer1979Mperekond Ojaveer Võru vald54
Eliise Ojaveer2015Nperekond Ojaveer Võru vald54
Merili Põder1975N Võru linn49
Helgi Horn1939N Võru vald48
Ainika Atspool1986N Võru linn42
Sirje Trolla1971N Rõuge vald39
Tiia Kukk1964N Rõuge vald34
Lauri Männik2007M Võru vald34
Helve Kaup1953N Rõuge vald31
Imre Paas1977M Rõuge vald31
Mae Krillo1966N Võru vald31
Marika Nassar1975NIndividuaalne Võru_vald28
Evald Krillo1957M Võru vald28
Kristofer Ojaveer2008Mperekond Ojaveer Võru vald27
Koidu Süvaorg1961NSõbrad Võru linn27
Mirjam Dremljuga1957MRoosisaare Tulevik Võru vald27
Aimi Puistaja1947N Võru vald27
Lille Saukas1989N Võru_linn26
Hugo Rüütli2008MPerekond Rüütli Rõuge vald24
Gert Trolla2004M Rõuge vald24
Merike Õun1967NSõbrad Võru linn23
Veikko Vaher1986M Võru vald20
Janne Urb1991N Võru_linn20
Liina Palu1980N Võru linn19
Joonas Niilo1993M Rõuge vald19
Roosmarii Räim2003NPerekond Räim Võru linn19
Helle Nool1976N Võru vald16
Kermo Rannamäe1988M Rõuge vald16
Janar Talisainen1977M Rõuge vald16
Janeli Aasa1987NPerekond Raudsik Võru linn15
Külli Leola1980NSõbrad Võru linn15
Tõnis Kartsep1973M Rõuge vald15
Viivi Kaselaan1955N Võru vald15
Aare Huik1969M Võru vald13
Valeri Kuragin1973MPerekond Kuragin Võru linn13
Emiilia Räim2011NPerekond Räim Võru linn13
Mariette Raudsik2014NPerekond Raudsik Võru linn13
Anita Laanejõe2002N Võru vald13
Sebastian Raudsik2016MPerekond Raudsik Võru linn13
Lisette Niilo1994N Rõuge vald12
Stewe Palk1987M Rõuge vald12
Kaisa Kuragin2007NPerekond Kuragin Võru linn12
Taavi Raudsik1992MPerekond Raudsik Võru linn12
Silja Vijar1950N Võru vald12
Kaie Paas1949N Rõuge vald12
Consuelo Laanemäe Räim1977NPerekond Räim Võru linn12
Markus Lehtna2005MPerekond Lehtna Võru linn11
Tõnis Räim1972MPerekond Räim Võru linn11
Mare Pindis1950N Võru vald11
Reet Kägo1947N Võru linn11
Christine Kattai1987N Võru_vald11
Riho Laanoja1963M Räpina_vald11
Jarek Talisainen1979M Rõuge vald10
Daniel Varikov2007MPerekond Varikov Võru linn10
Ellen Pai1933N Rõuge vald10
Annabel Huik1999NPerekond Huik Võru linn10
Johanna Laanoja2002NPõlva SK Põlva linn10
Epp Voitka1966NPerekond Voitka Võru vald10
Henri Rüütli2012MRüütli Rõuge_vald9
Margus Helm1976M Võru vald9
Urve Davõdova1957N Rõuge vald9
Aino Oppar1943N Rõuge vald9
Arlet Raha1996MPerekond Raha Võru linn9
Sixten Sild1964MOK Võru  Võru vald9
Sirje Kartsepp1952N Võru vald9
Õie Teppo1952N Võru vald9
Karola Sepp2006N Võru vald9
Raul Kudre1970MVärska OK Peko Värska vald9
Franz Krull2004M Põlva linn9
Inge Pilt1952N Rõuge vald9
Õie Vals1953N Võru vald8
Madis Haug1965M Võru vald8
Rudolf Mürk1942M Võru linn8
Kendra Varikov2012NPerekond Varikov Võru linn8
Hando Allmann2001MPerekond Allmann Võru linn8
Tõnu Hendrikson1973MEkstreempark Rõuge vald8
Rein Zaitsev1969MVärska OK Peko Värska vald8
Kevin Urb2003M Antsla vald8
Heli Viks1958N Rõuge vald8
Helli Loigu1943N Rõuge vald8
Ivar Ivanov1984M Setomaa vald8
Vaike Rätsepp1956N Võru vald8
Raido Viks1986M Rõuge vald8
Maris Moor1973NPerekond Moor Võru vald8
Mati Külaase1949M Võru vald8
Mattias Lehtna2009MPerekond Lehtna Võru linn7
Krista Masing1986NPäkapikk I Võru linn7
Tõnis Timmi2004MPerekond Timmi Võru vald7
Irina Orav1961N Võru vald7
Urve Kauts1961N Rõuge vald7
Maiu Tafenau1978N 7
Kuldar Liira1976M Võru linn7
Helle Mürk1943N Rõuge vald7
Liidia Pindis1966N Rõuge vald7
Lauri Ruuder2005M Võru linn7
Kaja Järvpõld1951N Võru vald7
Eliko Saks1979N Võru vald7
Mia Mai Huik2006N Võru vald7
Randel Reeder2004MPerekond Reeder Võru linn7
Eva-Lotta Joonas2008NPerekond Joonas III Võru linn7
Margus Lehtna1976MPerekond Lehtna Võru linn7
Erika Joonas1970NPerekond Joonas Võru vald7
Melani Väits2005N Võru vald7
Karin Varikov1984NPerekond Varikov Võru linn7
Vello Uibouipin1962M Võru vald7
Kersti Kõrge1966NEesti Kaitsevägi Kanepi_vald6
Rael Orasson1947N Võru vald6
Tiiu Kolk1941N Rõuge vald6
Reigo Teervalt1994MVärska OK Peko Värska vald6
Timo Kudre2005MVärska OK Peko Värska vald6
Aurelia Kumm2005NPerekond Kumm Võru linn6
Janeli Ilves1988N Võru_linn6
Martin Lukka1995M Võru vald6
Gerttu Trolla1992N Võru vald6
Aimar Parve1979M Võru_vald6
Urve Venne1952N Võru vald6
Merle Vidder1980NPerekond Hüvato Võru linn6
Ken Urb2007M Antsla vald6
Aita Vaglakes1944N Võru vald6
Ingrit Kala1968NVärska OK peko Värska vald6
Hildegard Plado1946N Võru vald6
Mariliis Raidma1987N Rõuge vald6
Piret Palok1966NPerekond Moor Võru vald5
Juta Valli1969N Võru vald5
Kaja Lutsar1948N Võru vald5
Heli Põld1956N Rõuge vald5
Talis Timmi2002MPerekond Timmi Võru vald5
Keidy Olesk1997N Võru vald5
Katre Palo1978Nindividuaalne Rõuge vald5
Fred Needo1983MPerekond Needo Võru linn5
Getriin Vasilkovski2001N Võru linn5
Peeter Kivioja1964M Rõuge vald5
Merlit Aldošin1981NNaiskodukaitse Võru linn5
Urmas Johanson1970MPerekond Johanson II Võru linn5
Anneli Johanson1971NPerekond Johanson II Võru linn5
Iivi Loom1943N Võru vald5
Aigar Pindmaa1957M Rõuge vald5
Ragnar Ojaveer2004Mperekond Ojaveer Võru vald5
Sander Sabre1996M Võru linn5
Tõnis Jäädmaa2003M Võru linn5
Paavo Rüütli1977MPerekond Rüütli Rõuge vald5
Brita Saare1996N Võru linn5
Emma Joonas2003NPerekond Joonas II Võru linn5
Helin Kumm1983NPerekond Kumm Võru linn5
Liis Kranich1992N Võru linn5
Marta Joonas2006NPerekond Joonas II Võru linn5
Jarek Jänes1993M Võru linn5
Einar Raudkepp1965MVärska OK Peko Värska vald5
Alar Reiska1964MHRK Võru linn5
Rein Toomas1961MVärska OK Peko Värska vald5
Talvi Trell1949N Võru vald5
Tanel Mõttus1985M Rõuge vald5
Peep Joonas1966MPerekond Joonas III Võru linn5
Emily Raudkepp1998NVärska OK Peko Värska vald5
Ingmar Juur1995M Võru linn5
Age-Anet Laanejõe2006N Võru vald5
Karel Kuragin2001MPerekond Kuragin Võru linn5
Ave Saaremägi1976N Võru linn5
Annika Rihma1984NOK PõlvaKobras Põlva linn4
Ago Käis1953MOK Põlva Kobras Põlva linn4
Priit Narusk1977MPerekond Narusk Võru linn4
Tarmo Mõttus1971MPerekond Mõttus Võru vald4
Indrek Kuusk1973M Võru linn4
Anti Eskla1973M Võru linn4
Mati Laur1964M Võru linn4
Kajar Kivioja1990M Võru linn4
Johanna Udras2002NPerekond Silja Sport Võru vald4
Tiit Niilo1962M Rõuge vald4
Külli Ploom1964N Võru vald4
Triin Kuiv1984NPerekond Needo Võru linn4
Ellen Lembra1964N Võru linn4
Kalev Kajaste1954M Räpina vald4
Neleriin Needo2009NPerekond Needo Võru linn4
Karel Sander Kljuzin1999M Värska vald4
Kaire Vaarask1978NPerekond Mikson Võru vald4
Teele Toomjõe1992N Võru linn4
Lile Saukas1989N Võru_linn4
Martin Mark1985M Rõuge vald4
Olev Piirisild2004MPerekond Piirisild Võru linn4
Eleriin Hirv2003N Võru vald4
Olavi Mõts1968MHRK Võru vald4
Samuel Kolsar2005M Põlva linn4
Malle Truu1962N Võru vald4
Andero Kahar2005M Rõuge vald4
Ahto Semmel2008M Võru vald4
Eero Joonas1969MPerekond Joonas Võru vald4
Karl Pruuli1999MHauka Veloklubi mehed Antsla vald4
Jürgen Joonas2004MPerekond Joonas III Võru linn4
Heli Haug1975N Võru vald4
Inge Joonas1971NPerekond Joonas II Võru linn4
Tarmo Tiivoja1966M Rõuge vald4
Merlin Mürk1987NPäkapikk II Võru linn4
Jaan Alvela1986M Võru linn4
Markus Ojaveer2002Mperekond Ojaveer Võru vald4
Ulve Läte1966N Võru linn4
Taavi Kannimäe1991M Antsla vald4
Kadri Paulus1964N Võru linn4
Aire Kokk1972N Võru linn4
Mari-Liis Mõttus1997NPerekond Mõttus Võru vald4
Tõnu Tolm1953M Võru linn4
Margus Tukk1982M Võru vald4
Urmas Voitka1963MPerekond Voitka Võru vald3
Ivar Peterson1988M Rõuge vald3
Indrek Klampe1973MVõru Biathlon Võru linn3
Marika Jäädmaa1968N Võru linn3
nne Ojaveer1980Nperekond Ojaveer Vru_vald3
Rein Nool1948M Võru vald3
Romet Niilus1987MHauka Veloklubi mehed Antsla vald3
Jakob Kirs2006M Võru vald3
Kersti Ilves1971NPerekond Kuragin Võru linn3
Paul Pruuli2006MHauka Veloklubi mehed Antsla vald3
Jürgen Kolk1996M Võru linn3
Anu Toomjõe1969NHauka Veloklubi naised Antsla vald3
Marit Dremljuga-Telk1982N Võru_vald3
Aigar Saarnits1963M Põlva linn3
Tiina Tillo1998N Värska vald3
Marke Maidla1978N Võru vald3
Gregor Narusk2006MPerekond Narusk Võru linn3
Lauri Sild1990MOK Võru  Võru vald3
Janika Teervalt1973NVärska OK peko Värska vald3
Margo Hurt1972M Võru linn3
Ester Seim1969NSõbrad Võru linn3
Jakob Udras1998MPerekond Silja Sport Võru vald3
Raido Kiss2000M Võru vald3
Martin Kikas1966M Võru linn3
Erika Udras2009NPerekond Silja Sport Võru vald3
Sebastian Saukas2015M Võru_linn3
Doris Kudre1997NVärska OK Peko Värska vald3
Eva Piirisild2008NPerekond Piirisild Võru linn3
Even Toomas1987MVärska OK Peko Värska vald3
Kristin Koger2008N Võru linn3
Ingmar Orav1982M Rõuge vald3
Riina Lepistik1965N Võru linn3
Kersti Liloson1959N Põlva linn3
Kaie Lehes1956N Võru vald3
Anu Maask1960NNaiskodukaitse Võru linn3
Andre Kukk1995M Põlva linn3
Jaanus Pruuli1971MHauka Veloklubi mehed Antsla vald3
Mihkel Kannimäe1992M Antsla vald3
Toomas Pindis1971M Võru linn3
Mart Hommik1977M Võru linn3
Avo Kütt1963M Võru vald3
Ingrid Ivanov1989N Võru linn3
Priit Pille1978M Võru vald3
Kerstin Mõttus1972N Võru linn3
Kai-Liis Kiviselg2007NPisikesed Rõuge vald3
Evely Lääne1977NPerekond Joonas III Võru linn3
Madis Mürk1988M Võru vald3
Anette Kasemets1997N Põlva linn3
Helen Metsma1969N Võru vald3
Merili Pder1975N Vru_vald3
Artur Rauk1986M Võru vald3
Kadri Parts1973NLepatriinud Rõuge vald2
Mari Linnus2001NVärska  Värska vald2
Veiko Kärbla1982M Võru vald2
Haide Haring1995N Võru linn2
Kristel Kõivo1999NVärska OK Peko Värska vald2
Margus Väits1974M Võru vald2
Aleksandr Varikov1983MPerekond Varikov Võru linn2
Jaspar Jõesalu1996MVärska OK Peko Värska vald2
Piret Kallas 1973N Võru vald2
Silver Koit1971M Võru linn2
Madis Perli1996MHaanja suusatajad Rõuge vald2
Asko Saarepuu1984MSaarepuude Suusaklann Võru linn2
Cenor Kõivoste2004M Võru linn2
Anti Haugas1992M Võru linn2
Maarjo Pder1997M Vru_vald2
Juho Joonas1969MPerekond Joonas II Võru linn2
Elin Tõugjas1971N Võru linn2
Taimar Tilgre1964MOK Põlva Kobras Põlva linn2
Danel Kaur1992M Võru linn2
Raido Mitt1991MOK Põlva Kobras Põlva linn2
Mariann Toots1997N Võru linn2
Riina Nassar1968N Võru vald2
Sten-Jörgen Leis2002M Võru vald2
Martin Paakspuu1996M Võru linn2
Boris Meldre1978M Võru linn2
Lars Piirmann2005M Võru vald2
Meelis Juursoo1970M Võru linn2
Kaspar Saarnits1967M Põlva linn2
Anneli Huik1972NPerekond Huik Võru linn2
Eva Johanna Lepikov1997N Rõuge vald2
Viljar Kannimäe1987M Antsla vald2
Kent 1996M Võru linn2
Paavo Mikson1999MPerekond Mikson Võru vald2
Tauri Klaas1990M Võru vald2
Maia Uiboupin1961N Võru vald2
Lisete Ilves2010NPerekond Ilves Võru linn2
Harrys Piirmann2009M Võru vald2
Timo Truu1995M Võru vald2
Karl Niilo1991M Rõuge vald2
Ave Visnapuu1975N Võru vald2
Indrek Mahla1992M Värska vald2
Risto Klaassen1984M Võru vald2
Kurmet Kaldaru1996M Võru linn2
Kelin Tasso2005N Võru_linn2
Sander Süvaorg2002MPerekond Süvaorg Võru vald2
Markus Johanson2011MPerekond Johanson II Võru linn2
Carolina Roomets2007NPerekond Roomets Võru linn2
Tiiu Müürsepp1955NTARTU\"Kevek\" Võru linn2
Urmet Ilves1975MPerekond Ilves Võru linn2
Karlis Klaar1989M Võru linn2
Linda Pajo1986N Rõuge vald2
Kristo Htt1980M Vru_linn2
Moonika Savi2002N Võru vald2
Ülle Prants1956N Rõuge vald2
Raul Soome1979MHRK Võru vald2
Toomas Huik1970MPerekond Huik Võru linn2
Sander Punamäe1992MPerekond Punamäe Võru linn2
Samuel Saukas2017M Võru_linn2
Mikk Laur1986M Võru linn2
Kristi Randla1984NNaiskodukaitse Võru linn2
Gerda Narusk2002NPerekond Narusk Võru linn2
Mauno Kapten1996MVärska OK Peko Värska vald2
Laine Riitsaar1943N Võru vald2
Inge Eit1960N Võru linn2
Tauri Sulg1995M Võru vald2
Lauri Allmann1975MPerekond Allmann Võru linn2
Krista Kõlli1968N Võru linn2
Margus Konnula1974M Antsla vald1
Kristjan Sok2002M Rõuge vald1
Uuno Ruus1953MVastseliina G Võru vald1
Urmas Lestberg1981MPerekond Lestberg Rõuge vald1
Annika Pang1968N Rõuge vald1
Marcus Saukas1989M Võru_linn1
Kristiine Saarepuu1993NSaarepuude Suusaklann Võru linn1
Roland Mikson2003MPerekond Mikson Võru vald1
Erki Keel1963M Võru vald1
Kalmer Kallion1963MHauka Veloklubi mehed Antsla vald1
Katrin Volman1980N Võru vald1
Pait Peri1972MHRK Võru linn1
Mark Laine1988M Võru linn1
Maribel Tepp2010NSpordijutsid Võru linn1
Ede Pähn1981NPähnad Võru_linn1
Heli Helde1966N Võru vald1
Astrid Erik2000N Võru linn1
Raul Sõmer1985MVõru Harrastajad Võru linn1
Tauno Mölder1986MPubi Finiš Rõuge vald1
Kristo Ivask1986M Rõuge vald1
Mairo Savi2000M Võru vald1
Kristi Mõttus1977NPerekond Narusk Võru linn1
Signe Sulg1968NVirmalised Võru linn1
Raido Raudsepp1968M Võru linn1
Jüri Joonas1992MPerekond Joonas Võru vald1
Kaur Kattai1995M Võru vald1
Aino Puusepp1948N Võru vald1
Kaspar Russak1987M Võru linn1
Margus Klaar1972M Antsla vald1
Marten Vunukainen1991MOK Põlva Kobras Põlva linn1
Kerli Lill1995NPerekond Kahre Võru vald1
Tiina Pindis1970NPerekond Pindis Võri linn1
Raido Reimann1988M Võru_linn1
Karoliine Kuus1997N Rõuge vald1
Agnar Pirnpuu1985M Võru vald1
Hannes Helk1996M Võru vald1
Vahur Pindma1965MHauka Veloklubi mehed Antsla vald1
Friida Volman2011N Võru vald1
Toni Andree Saarepuu2006MSaarepuude Suusaklann Võru linn1
Ahti Utsal1965MUtsalite pere Rõuge vald1
Maichl Suur1976NOK Põlva Kobras Põlva vald1
Karl Kristen Rebane2007M Võru vald1
Ülle Rauk1960N Võru vald1
Anu Raag1975N Võru vald1
Aigar Piho1963M Rõuge vald1
Tõnu Soome1952M Võru vald1
Kaspar Süvaorg1999MSõbrad Võru linn1
Eero Mõttus1974M Võru linn1
Aleks Siegert2010M Võru vald1
Kaie Konsap1966N Võru vald1
Uku Vislapuu1982M Võru linn1
Villu Serv1999MOK Põlva Kobras Põlva linn1
Liis Laurson1984N Võru linn1
Rauno Kaiv1991M Võru linn1
Kratmar Müürsepp2010MVirmalised Võru linn1
Sirje Rüüberg1955N Võru vald1
Kadri Uiboupin1986N Võru vald1
Kadri Rebane1984N Võru vald1
Toomas Meldre1973MPerekond Meldre Võru linn1
Daniel Martin2008M Võru linn1
Anne Ots1980NPerekond Ots Võru linn1
Eduard Desjadski1999M Võru linn1
Andres Heliste1967MPerekond Heliste Võru linn1
Maila Vahtra1977N Võru linn1
Elisabet Kirch1999N Võru_linn1
Klaara Volman2012N Võru vald1
Jaanus Pedagoog1991M Rõuge_vald1
Ahto Vink1969MPerekond Vink Võru vald1
Erlend Aalde1964MJungent Põlva linn1
Laura Järvpõld2003N Võru vald1
Ott Kuus2008M Rõuge vald1
Kevin Limbo1999MKKK Rõuge vald1
llar Ojaveer1979MOjaveer Vru_vald1
Daisy Kudre1993NVärska OK Peko Värska vald1
Angela Järvpõld1974N Võru vald1
Henri Vink2004MPerekond Vink Võru vald1
Liisa Raudkepp1991N Värska vald1
Liis Nassar1989N Võru vald1
Hiie Soome1958N Võru vald1
Marko Michelson2000M Võru vald1
Eve Saaremägi1972N Võru linn1
Pear Post1966MOK Põlva Kobras Põlva vald1
Sandra Erik1998N Võru linn1
Meelis Tarros1974M Räpina vald1
Liis Orro1981NPerekond Ilves Võru linn1
Piret Kahre1970NPerekond Kahre Võru vald1
Henry Maask1992M Võru vald1
Karoliine Rebane2009N Võru vald1
Airi Pütsep1980N Võru vald1
Märt Kuus1979M Rõuge vald1
Keit Kivi1996M Võru linn1
Angela Nemvalts1999N Võru linn1
Jennifer Kahre2008NPerekond Kahre Võru vald1
Maire Meeling1977NPerekond Allas Võru linn1
Eliise Sarik1997N Võru_vald1
Laura Joonas1994NPerekond Joonas Võru vald1
Jaan Rüüberg1955M Võru vald1
Kelli Nurm2000N Põlva vald1
Raimond Kaup2005M Võru vald1
Aivar Lai1955M Võru linn1
Margit Kelp1969N Võru vald1
Terje Mägi1967N Võru vald1
Kusti Järg2008M Rõuge vald1
Silvi Laas1954Nperekond Ojaveer Võru vald1
Marko Mett1983M Võru vald1
Kadri Lehtme1977NHRK Võru linn1
Anne Kibal1967N Rõuge vald1
Liisa Kallari1999N Võru_linn1
Maris Huik2001NPerekond Huik Võru linn1
Marianne Haug1996N Võru vald1
Marge Allmann1974NPerekond Allmann Võru linn1
Kadi Kuus1999N Võru linn1
Tanel Tähe1984MTähetiim Võru vald1
Andri Linder2008M Rõuge vald1
Karl Sebastian Dremljuga2001MRoosisaare Tulevik Võru vald1
Eveliis Kallas1998N Võru linn1
Aili Kangro1960N Võru_linn1
Meeli Kass1966NPerekond Kass Rõuge vald1
Berit Kera1998N Võru linn1
Lukas Kuklane2009M Rõuge vald1
Andrika-Anete Sok2008NPerekond Sok Rõuge vald1
Tiit Toots1979MRõuge Racing Team Rõuge vald1
Siret Väär1981N Võru vald1
Indrek Ots1975MPerekond Ots Võru linn1
Heiki Prants1964MPerekond Prants Võru vald1
Mae Trumm1988NPerekond Kahre Võru vald1
Paavo Rõigas1988MOK Peko Värska vald1
Ester Kallion1964N Antsla vald1
Merli Mari Utsal2003NUtsalite pere Rõuge vald1
Egert Aalde2000M Põlva linn1
Õnnõlõim Vodi2008N Rõuge vald1
Tõnis Piirisild1973MPerekond Piirisild Võru vald1
Liia Tenson1953N Võru vald1
Thomas Kuus1995M Võru linn1
M K1993NMK Võru_linn1
Kaia Pruuli1976NHauka Veloklubi naised Antsla vald1
Laur-Joonas Järvpõld2004M Võru vald1
Tarmo Timmi1973MPerekond Timmi Võru vald1
Mattias Kuklane2006M Rõuge vald1
Ero Looper1974MHRK Võru linn1
Maret Vaher1973NOK Põlva Kobras Kanepi vald1
Harri Aldošin2010MSpordijutsid Võru linn1
Aare Kahre1974MPerekond Kahre Võru vald1
Siret Kaljula1980N Võru_linn1
Talis Tiivoja1992M Rõuge vald1
Anti Saarepuu1983MSaarepuude Suusaklann Võru linn1
Joosep Perv2001MPerekond Perv Võru vald1
Kairiin Märtson2001N Põlva linn1
Kaire Uiboleht1977NHauka Veloklubi naised Antsla vald1
Mehis Moor2007MPerekond Moor Võru vald1
Raul Kahre1990MPerekond Kahre Võru vald1
Andy Karjus1966MVirmalised Antsla vald1
Kertu Hallik2001N Võru vald1
Elle Puusepp1970N Võru vald1
Marget Kunts1993N Võru linn1
3024
Võrumaa mängude toetajad

Võrumaa Spordiliit (vorumaaspordiliit.ee)Projekti alguse suurtoetaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital