Liikumisharrastuse- ja tervisespordisari "Võrumaa Mängud"

Võrumaa nutimängude tutvustus
Kuupäev 19.05.16
Üritus 6. Võrumaa Pikamaajooksude Sari
Koht Vabaduse väljak
Ala 35. Võru - Väimela maanteejooks
Maakond Võrumaa
InfoParim spordiüritus kõikidele nii tippudele, harrastajatele- kui liikujatele ning alustajatele ning igas vanuses - mudilastest - kõrge eani - joostes või kõndides. 20. ümber Vaskna järve jooks reede k 19 7,5 km;5 km MTÜ Haanja Suusaklubi 35. jooks ümber Tamula järve neljapäev k 19 6 km Orienteerumisklubi Võru 35. Võru - Väimela maanteejooks neljapäev k 19 6,1 km Võrumaa Spordiliit 13. Pulli järve jooks reede 17:00 7,2 km; 3,6 km Misso Rahvamaja 2. Rõuge viie järve jooks Pühapäev 14:00 10,5km; 4km SK Haanja Rattamaratonid 21. Jooks ümber Uhtjärve Laupäev 18.00 ? 9 km, 4 km Urvaste Külade Selts 3. Vastseliina Linnuse jooks Laupäev 12:00 12,1 km; 5 km MTÜ ELamUsKOOL 3. Jõe- ja järvejooks Lasval laupäev 12:00 13; 3 km Lasva Vallavalitsus?? 5. Kütioru maastikujooks laupäev 12:00 9 km; 3 km Võrumaa Spordiliit /Võru Suusaklubi 32. Munamäe – Võru maastikujooks laupäev 12:00 13,1 km; 4 km Orienteerumisklubi Võru
Korraldaja Võrumaa SL / jooksude korraldajad
Viide Viide
Juhend Vaata juhendit
Tulemused Vaata tulemusi

Osalused

Osaleja nimiVõistkond
Egert Aalde  
Eleriin Aalde  
Harry Aldošin  
Meelis Daaniel  
Lisanna Elm  
Madis Haug  
Margus Helm  
Marianne Hermann  
Aare Huik  
Mia Mai Huik  
Meriliin Irves  
Ivar Ivanov  
Tõnis Jäädmaa  
Kusti Järg  
Mirko Janus  
Meelis Juursoo  
Kerttu Künnapuu  
Liina Küttis  
Kalev Kajaste  
Kurmet Kaldaru  
Krista Kõlli  
Tiina Kõva  
Maris Kirss  
Margus Klaar  
Evald Krillo  
Mae Krillo  
Märt Kuus  
Ott Kuus  
Thomas Kuus  
Timo Kuus  
Helle Laur  
Mati Laur  
Mikk Laur  
Kristiine Lauri  
Sten-Jörgen Leis  
Riina Lepistik  
Henri Loosaar  
Vahur Loosaar  
Einike Mölder  
Kärol Mägi  
Sandra Mägi  
Kairiin Märtson  
Helle Mürk  
Katriine Mõttus  
Tanel Mõttus  
Boris Meldre  
Riina Nassar  
Sirje Nool  
Mirjam Nutov  
Mario Oha  
Markus Palojärv  
Anna-Liisa Palok  
Kaja Parker  
Merili Põder  
Aigar Piho  
Oliver Puusalu  
Hanna Rästa  
Karolin Raudsepp  
Raido Raudsepp  
Ester Rebane  
Kadri Rebane  
Karl Kristen Rebane  
Karoliine Rebane  
Kristjan Rebane  
Kaspar Russak  
Sädeli Säde  
Mark Saarnik  
Karin Sabalisk  
Villu Sarik  
Kadi Serv  
Maia Serv  
Aleks Siegert  
Inga Siegert  
Lukas Siegert  
Sander Soikka  
Kristjan Sok  
Ilmar Tagel  
Evi Tarro  
Maribel Tepp  
Hanna Elisabeth Tiisler  
Tiina Tiisler  
Taimar Timmi  
Lagle Vähi  
Kristi Vals  
Getriin Vasilkovski  
Pille Vinne  
Ave Visnapuu  
Tõnu Hendrikson Ekstreempark 
Romet Niilus Hauka Veloklubi mehed 
Kaire Uiboleht Hauka Veloklubi naised 
Katre Palo individuaalne 
Erlend Aalde Jungent 
Jasper Kelp Kelbi-pere 
Mattias Kelp Kelbi-pere 
Kevin Limbo KKK 
Merlit Aldošin Naiskodukaitse 
Riina Mandel Naiskodukaitse 
Marina Piirisild Naiskodukaitse 
Kristi Randla Naiskodukaitse 
Kristi Randla Naiskodukaitse 
Ago Käis OK Põlva Kobras 
Kristel Sibul OK Põlva Kobras 
Martin Sults OK Põlva Kobras 
Taimar Tilgre OK Põlva Kobras 
Marten Vunukainen OK Põlva Kobras 
Merilin Kurg Päkapikk I 
Merlin Mürk Päkapikk II 
Peeter Põder Põlva 
Johanna Laanoja Põlva SK 
Karl-Gustav Sok Perekon Sok 
Agne Allas Perekond Allas 
Aire Allas Perekond Allas 
Avely Allas Perekond Allas 
Maire Meeling Perekond Allas 
Merle Vidder Perekond Hüvato 
Aivar Halapuu Perekond Halapuu 
Andres Heliste Perekond Heliste 
Lisete Ilves Perekond Ilves 
Urmet Ilves Perekond Ilves 
Liis Orro Perekond Ilves 
Urmas Johanson Perekond Johanson II 
Emma Joonas Perekond Joonas II 
Inge Joonas Perekond Joonas II 
Juho Joonas Perekond Joonas II 
Marta Joonas Perekond Joonas II 
Eva-Lotta Joonas Perekond Joonas III 
Peep Joonas Perekond Joonas III 
Christiane Koor Perekond Koor 
Krismar Koor Perekond Koor 
Margus Koor Perekond Koor 
Kersti Ilves Perekond Kuragin 
Kaisa Kuragin Perekond Kuragin 
Karel Kuragin Perekond Kuragin 
Valeri Kuragin Perekond Kuragin 
Margus Lehtna Perekond Lehtna 
Markus Lehtna Perekond Lehtna 
Mattias Lehtna Perekond Lehtna 
Urmas Lestberg Perekond Lestberg 
Katrin Pilt Perekond Lestberg 
Eno Lukk Perekond Lukk 
Kristofer Lupp Perekond Lupp 
Roland Mikson Perekond Mikson 
Kaire Vaarask Perekond Mikson 
Hannes Moor Perekond Moor 
Maris Moor Perekond Moor 
Mehis Moor Perekond Moor 
Piret Palok Perekond Moor 
Gerda Narusk Perekond Narusk 
Gregor Narusk Perekond Narusk 
Fred Needo Perekond Needo 
Art Kristjan Olesk Perekond Oleskid 
Johanna Olesk Perekond Oleskid 
Anne Ots Perekond Ots 
Ats Ots Perekond Ots 
Eke Ots Perekond Ots 
Annemarii Bendi Perekond Perv 
Joosep Perv Perekond Perv 
Taavi Perv Perekond Perv 
Eva Piirisild Perekond Piirisild 
Olev Piirisild Perekond Piirisild 
Consuelo Laanemäe Räim Perekond Räim 
Emiilia Räim Perekond Räim 
Roosmarii Räim Perekond Räim 
Tõnis Räim Perekond Räim 
Robin Raat Perekond Raat 
Marianne Raha Perekond Raha 
Kerstin Miško Perekond Roomets 
Carena Roomets Perekond Roomets 
Carolina Roomets Perekond Roomets 
Silja Suija Perekond Silja Sport 
Erika Udras Perekond Silja Sport 
Jakob Udras Perekond Silja Sport 
Johanna Udras Perekond Silja Sport 
Andrika-Anete Sok Perekond Sok 
Kristelle Terve Perekond Terve 
Tarmo Timmi Perekond Timmi 
Markus Väljak Perekond Väljak 
Aleksandr Varikov Perekond Varikov 
Daniel Varikov Perekond Varikov 
Karin Varikov Perekond Varikov 
Kendra Varikov Perekond Varikov 
Annabel Voitka Perekond Voitka 
Urmas Voitka Perekond Voitka 
Aili Sarik Pubi Finiš 
Merili Mändik Putukad 
Tiit Toots Rõuge Racing Team 
Karl Sebastian Dremljuga Roosisaare Tulevik 
Mirjam Dremljuga Roosisaare Tulevik 
Kertu Ränkel Saarepuude Suusaklann 
Anti Saarepuu Saarepuude Suusaklann 
Asko Saarepuu Saarepuude Suusaklann 
Karl-Anders Saarepuu Saarepuude Suusaklann 
Kaspar Süvaorg Sõbrad 
Jaanika Kopli SK Serviti 
Mare Lüüs Spordihullud 
Kristi Tasso Sportlikud Inglid 
Annika Rikas Tõrukesed 
Ahti Utsal Utsalite pere 
Margit Utsal Utsalite pere 
Merli Mari Utsal Utsalite pere 
Helju Rakaselg Väärikad 
Kristel Kõivo Värska OK Peko 
Indrek Klampe Võru Biathlon 

Osalusi kokku: 203

Võrumaa Spordiliit (vorumaaspordiliit.ee)Projekti alguse suurtoetaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital