EST ENG 
MENÜÜ MENÜÜ

Tarkvara SPORTident jaamade kasutamiseks

SI-draiver  - juhul kui kasutad USB ühendusega SI seadmeid, siis eelnevalt on vajalik installeerida draiverid. Loe draiverite installeerimise kohta siit.

Kui kasutad COM pordiga SI jaama ja arvutis ei ole füüsilist COM porti, siis selle saab lisada USB-COM adapteriga. SPORTident pakub oma adapterit (kasutab sama draiverit mis SI-lugemisjaam). Saadaval on mitmeid erinevaid adaptereid. Paremad on, seniste testide põhjal, Prolific poolt toodetud PL2303 kiipidel baseerivad erinevate tootjate adapterid.

nb! Windows 8 vaikimis PL2303 draiver ei toeta vanemai PL kiipe, täpsem info siin. Võimalik on paigaldada vanem draiver, mis läheb käima ka Windows8'ga - aga see vajab natuke oskusi ja ei saa kõigile soovitada.

 

SI-Config - on tarkvara SI jaamade programmeerimiseks. SI-Configiga saab seadistada jaamade parameetreid ja kella. Programmi kasutamise kohta loe siit.

 

Si-Config Plus - on uuem programm Si jaamade programmeerimiseks. Hetkel veel osalise funktsionaalsusega.

 

SI-Boot - on mõeldud SI jaamades oleva tarkvara (ing. firmware) uuendamiseks. Tarkvara uuendamine on võimalik jaamades alates 7 versiooni jaamadest. Täpsema juhise programmi kohta leiad siit.

 

SI-Inventory (SI-inventuur) on programm SI jaamade inventeerimiseks. Annab ülevaate olemasolevatest jaamadest ja nende tarkvara versioonidest ning patarei kuluvuse infot. SI-Inventuuri kohta loe täpsemalt siit.

 

SIME on lihtsaim programm SPORTident märkesüsteemiga võistluste ja treeningute korraldamiseks. Detailsem ülevaade programmist on SIME leheküljel.

Suuremate ja keerulisemate võistluste läbiviimiseks on pakkuda erinevaid programme. Loe nende kohta siit.

 

SPORTident programmid SI-Config ja SI-Boot on laetavad SPORTidenti koduleheküljelt www.sportident.com. Samast saab viimase versiooni USB draivereid.

top