Liikumisharrastuse- ja tervisespordisari "Võrumaa Mängud"

Võrumaa nutimängude tutvustus
Osalused ja statistika: Kalender   Koond   Võistkonnad   Omavalitsused   Koolid   Kooliõpilased  

Osaluste koondarvestus

Maakond: Sugu:
Filtreeri nime järgi:
Osaleja Sünd Sugu Võistkond Omavalitsus KOKKU
Õnne Ojaveer1980Nperekond Ojaveer Võru vald212
Merili Põder1975N Võru linn166
Sirle Muiste1982N Võru vald163
Raili Korela1988N Võru vald135
Üllar Ojaveer1979Mperekond Ojaveer Võru vald116
Kristo Hütt1980M Võru linn109
Marianne Hermann1952N Võru vald83
Sirje Nool1953N Võru vald59
Maarjo Põder1997M Võru_vald46
Lauri Männik2007M Võru vald40
Roosmarii Räim2003NPerekond Räim Võru linn26
Eliise Ojaveer2015Nperekond Ojaveer Võru vald24
Emiilia Räim2011NPerekond Räim Võru linn22
Consuelo Laanemäe Räim1977NPerekond Räim Võru linn21
Janeli Raudsik1987NPerekond Raudsik Võru linn21
Sebastian Raudsik2016MPerekond Raudsik Võru linn21
Mirjam Dremljuga1957MRoosisaare Tulevik Võru vald20
Mariette Raudsik2014NPerekond Raudsik Võru linn19
Taavi Raudsik1992MPerekond Raudsik Võru linn19
Anita Laanejõe2002N Võru vald18
Aare Huik1969M Võru vald17
Valeri Kuragin1973MPerekond Kuragin Võru linn16
Marta Joonas2006NPerekond Joonas II Võru linn16
Markus Lehtna2005MPerekond Lehtna Võru linn15
Tõnis Räim1972MPerekond Räim Võru linn15
Kristofer Ojaveer2008Mperekond Ojaveer Võru vald15
Indrek Kuusk1973M Võru linn15
Margus Helm1976M Võru vald15
Kendra Varikov2012NPerekond Varikov Võru linn14
Kaisa Kuragin2007NPerekond Kuragin Võru linn14
Indrek-Marek Loos1969M  Võru linn13
Fred Needo1983MPerekond Needo Võru linn13
Mattias Lehtna2009MPerekond Lehtna Võru linn13
Epp Voitka1966NPerekond Voitka Võru vald13
Eva-Lotta Joonas2008NPerekond Joonas III Võru linn13
Janne Urb1991N Võru_linn12
Taavi Kannimäe1991M Antsla vald12
Heli Viks1958N Rõuge vald11
Rudolf Mürk1942M Võru linn11
Margus Lehtna1976MPerekond Lehtna Võru linn11
Jürgen Joonas2004MPerekond Joonas III Võru linn11
Merike Õun1967NSõbrad Võru linn10
Merle Vidder1980NPerekond Hüvato Võru linn10
Romet Niilus1987MHauka Veloklubi mehed Antsla vald10
Ellen Lembra1964N Võru linn10
Mati Külaase1949M Võru vald10
Eliise Sarik1997N Võru_vald9
Priit Narusk1977MPerekond Narusk Võru linn9
Mati Laur1964M Võru linn9
Mia Mai Huik2006N Võru vald9
Daniel Varikov2007MPerekond Varikov Võru linn9
Madis Haug1965M Võru vald9
Kalev Kajaste1954M Räpina vald9
Annabel Päästel2009N Võru vald8
Kadri Lehtme1977NHRK Võru linn8
Krista Kõlli1968N Võru linn8
Aigar Pindmaa1957M Rõuge vald8
Jarek Jänes1993M Võru linn8
Jaanus Pruuli1971MHauka Veloklubi mehed Antsla vald8
Karola Sepp2006N Võru vald8
Jana Nassar1970N Võru vald8
Aimar Parve1979M Võru_vald8
Gregor Narusk2006MPerekond Narusk Võru linn8
Aigar Saarnits1963M Põlva linn8
Anette Kasemets1997N Põlva linn8
Kaire Uiboleht1977NHauka Veloklubi naised Antsla vald8
Lauri Ruuder2005M Võru linn7
Tanel Mõttus1985M Rõuge vald7
Erki Keel1963M Võru vald7
Tiit Toots1979MRõuge Racing Team Rõuge vald7
Kratmar Müürsepp2010MVirmalised Võru linn7
Hugo Rüütli2008MPerekond Rüütli Rõuge vald7
Karin Varikov1984NPerekond Varikov Võru linn7
Lisete Ilves2010NPerekond Ilves Võru linn7
Erika Joonas1970NPerekond Joonas Võru vald7
Paul Pruuli2006MHauka Veloklubi mehed Antsla vald7
Alar Reiska1964MHRK Võru linn7
Kaire Vaarask1978NPerekond Mikson Võru vald7
Eero Joonas1969MPerekond Joonas Võru vald7
Erika Udras2009NPerekond Silja Sport Võru vald7
Külli Leola1980NSõbrad Võru linn7
Aive Laidver1968NHauka Veloklubi naised Antsla vald7
Karl Kristen Rebane2007M Võru vald7
Ave Saaremägi1976N Võru linn7
Veikko Vaher1986M Võru vald7
Signe Sulg1968NVirmalised Võru linn7
Randel Reeder2004MPerekond Reeder Võru linn7
Olev Piirisild2004MPerekond Piirisild Võru linn6
Raimond Kaup2005M Võru vald6
Helle Mürk1943N Rõuge vald6
Age-Anet Laanejõe2006N Võru vald6
Viljar Kannimäe1987M Antsla vald6
Arlet Raha1996MPerekond Raha Võru linn6
Mihkel Kannimäe1992M Antsla vald6
Viivika Nagel1978N Rõuge vald6
Johanna Laanoja2002NPõlva SK Põlva linn6
Martin Lukka1995M Võru vald6
Leho Laidver1967MHauka Veloklubi mehed Antsla vald6
Timo Kuus1996M Võru linn6
Riina Nassar1968N Võru vald6
Ingmar Bert Sabre1996M Võru linn6
Peeter Kivioja1964M Rõuge vald6
Riina Lepistik1965N Võru linn6
Cenor Kõivoste2004M Võru linn6
Henri Rüütli2012MRüütli Rõuge_vald6
Aurelia Kumm2005NPerekond Kumm Võru linn6
Raido Viks1986M Rõuge vald6
Merli Mari Utsal2003NUtsalite pere Rõuge vald5
Lauri Allmann1975MPerekond Allmann Võru linn5
Anu Toomjõe1969NHauka Veloklubi naised Antsla vald5
Haide Haring1995N Võru linn5
Katre Palo1978Nindividuaalne Rõuge vald5
Ingrit Kala1968NVärska OK peko Värska vald5
Ainika Atspool1986N Võru linn5
Harrys Piirmann2009M Võru vald5
Urmas Johanson1970MPerekond Johanson II Võru linn5
Tauno Mölder1986MPubi Finiš Rõuge vald5
Mari Linnus2001NVärska  Värska vald5
Veiko Kärbla1982M Võru vald5
Neleriin Needo2009NPerekond Needo Võru linn5
Georg Vislapuu2008MSpordijutsid Võru linn5
Talvi Trell1949N Võru vald5
Emma Joonas2003NPerekond Joonas II Võru linn5
Lille Saukas1989N Võru_linn5
Raido Kiss2000M Võru vald5
Kurmet Kaldaru1996M Võru linn5
Angela Nemvalts1999N Võru linn5
Pait Peri1972MHRK Võru linn5
Helgi Horn1939N Võru vald5
Urmas Voitka1963MPerekond Voitka Võru vald4
Kadri Parts1973NLepatriinud Rõuge vald4
Anti Eskla1973M Võru linn4
Mariann Toots1997N Võru linn4
Ülle Hollo1980NLepatriinud Rõuge vald4
Anna-Liisa Palok1996N Võru linn4
Ülar Morel1976MHauka Veloklubi mehed Antsla vald4
Doris Kudre1997NVärska OK Peko Värska vald4
Marke Maidla1978N Võru vald4
Peeter Hagen 1981M Võru_vald4
Reio Helekivi2001Mperekond Helekivi Rõuge vald4
Eva Piirisild2008NPerekond Piirisild Võru linn4
Annika Kalda1971N Võru vald4
Ede Pähn1981NPähnad Võru_linn4
Janika Teervalt1973NVärska OK peko Värska vald4
Krista Masing1986NPäkapikk I Võru linn4
Raul Kudre1970MVärska OK Peko Värska vald4
Lars Piirmann2005M Võru vald4
Rein Toomas1961MVärska OK Peko Värska vald4
Franz Krull2004M Põlva linn4
Kerstin Kalda2011N Võru vald4
Uuno Ruus1953MVastseliina G Võru vald4
Tiina Tillo1998N Värska vald4
Kersti Kõrge1966NEesti Kaitsevägi Kanepi_vald4
Tarmo Kala1980N Võru vald4
Marko Mett1983M Võru vald4
Monika Märtin1980NPäkapikk II Võru linn4
Veiko Linnus1985MVärska OK Peko Värska vald4
Tõnu Hendrikson1973MEkstreempark Rõuge vald4
Angelica Urm1972N Võru linn4
Ingmar Orav1982M Rõuge vald4
Heiki Pensa1959M Võru linn4
Karmen Jaanimägi1970N Võru_linn4
Reigo Teervalt1994MVärska OK Peko Värska vald4
Olavi Mõts1968MHRK Võru vald3
Ago Käis1953MOK Põlva Kobras Põlva linn3
Timo Kudre2005MVärska OK Peko Värska vald3
Jürgen Kolk1996M Võru linn3
Anne Ots1980NPerekond Ots Võru linn3
Getriin Vasilkovski2001N Võru linn3
Keitlin Kendaru2007N Võru vald3
Mattias Hass2010M Võru_linn3
Ats Ots2011MPerekond Ots Võru linn3
Joosep Perv2001MPerekond Perv Võru vald3
Sander Süvaorg2002MPerekond Süvaorg Võru vald3
Einar Raudkepp1965MVärska OK Peko Värska vald3
Margo Hurt1972M Võru linn3
Märt Kuus1979M Rõuge vald3
Eliko Saks1979N Võru vald3
Kaspar Karolin2005MKiidjärve Vastse-Kuuste vald3
Krista Kõlli-Raud1968N Võru_vald3
Heiki Prants1964MPerekond Prants Võru vald3
Kaspar Kaasla1994M Võru linn3
Risto Klaassen1984M Võru vald3
Kristina Kolomiets 1990N Võru_linn3
Sander Punamäe1992MPerekond Punamäe Võru linn3
Inge Eit1960N Võru linn3
Sixten Sild1964MOK Võru  Võru vald3
Tarmo Timmi1973MPerekond Timmi Võru vald3
Tauri Sulg1995M Võru vald3
Jüri Joonas1992MPerekond Joonas Võru vald3
Mart Laanelepp1988M Võru linn3
Ande Aagver1969N Võru vald3
Meelis Juursoo1970M Võru linn3
Karel Saarna1985MRõuge Racing Team Rõuge vald3
Eke Ots2009MPerekond Ots Võru linn3
Rauno Kaiv1991M Võru linn3
Jaan Rakaselg1987M Võru linn3
Tarmo Tiivoja1966M Rõuge vald3
Tõnis Timmi2004MPerekond Timmi Võru vald3
Heli Haug1975N Võru vald3
Paul Piirimäe2000MPõlva  Põlva linn3
Maret Vaher1973NOK Põlva Kobras Kanepi vald3
Kristel Kõivo1999NVärska OK Peko Värska vald3
Tõnis Piirisild1973MPerekond Piirisild Võru vald3
Tõnu Tolm1953M Võru linn3
Jelena Prants1967NPerekond Prants Võru vald3
Margus Väits1974M Võru vald3
M K1993NMK Võru_linn2
Jakob Kirs2006M Võru vald2
Ilmar Tagel1942M Põlva linn2
Henri Vink2004MPerekond Vink Võru vald2
Paavo Mikson1999MPerekond Mikson Võru vald2
Kristiine Saarepuu1993NSaarepuude Suusaklann Võru linn2
Riho Laanoja1963M Räpina_vald2
Kaarel Piirimäe1983MOK Põlva Kobras Põlva linn2
Mart Külvik1960M Setomaa vald2
Inge Joonas1971NPerekond Joonas II Võru linn2
Hannes Helk1996M Võru vald2
Eike Laidver1991NHauka Veloklubi naised Antsla vald2
Karl Pruuli1999MHauka Veloklubi mehed Antsla vald2
Toni Andree Saarepuu2006MSaarepuude Suusaklann Võru linn2
Saima Värton1958NOK Põlva Kobras Valgjärve vald2
Kalev Kalda1989MVõru Kreutzwaldi G Võru linn2
Karl Heinsoo1996M Võru linn2
Heli Maaslieb1961N Võru vald2
Raido Raudsepp1968M Võru linn2
Silver Koit1971M Võru linn2
Maris Moor1973NPerekond Moor Võru vald2
Vahur Loosaar1964M Võru vald2
Lauri Sild1990MOK Võru  Võru vald2
Kaimar Hüvato2004MPerekond Hüvato Võru linn2
Patric Aasmäe2001M Võru vald2
Kevin Hallop1997MVärska OK Peko Värska vald2
Birgit Valli1994N Võru_vald2
Ahto Semmel2008M Võru vald2
Kaia Pruuli1976NHauka Veloklubi naised Antsla vald2
Kevin Urb2003M Antsla vald2
Liive Hiiemäe2009N Võru vald2
Triin Kuiv1984NPerekond Needo Võru linn2
Egle Piirisild1977N Võru_vald2
Juho Joonas1969MPerekond Joonas II Võru linn2
Indrek Ots1975MPerekond Ots Võru linn2
Ruth Maadla1987NNaiskodukaitse Võru vald2
Anu Raag1975N Võru vald2
Andres Heliste1967MPerekond Heliste Võru linn2
Hando Allmann2001MPerekond Allmann Võru linn2
Anti Saarepuu1983MSaarepuude Suusaklann Võru linn2
Meelis Saarepuu1973M Võru linn2
Marta Hiiemäe2011N Võru vald2
Mart Hommik1977M Võru linn2
Melani Väits2005N Võru vald2
Vahur Pindma1965MHauka Veloklubi mehed Antsla vald2
Ken Urb2007M Antsla vald2
Aliis Laidver1990N Antsla vald2
Oliver Ojasoo1981MOK Põlva Kobras Põlva linn2
Marika Jäädmaa1968N Võru linn2
Kristo Ivask1986M Rõuge vald2
Thomas Kuus1995M Võru linn2
Davis Kostõgov1979M Laheda vald2
Riko Rästa2005M Võru linn2
Annabel Huik1999NPerekond Huik Võru linn2
Mari-Liis Lubi1993N12b Võru linn1
Kajar Kivioja1990M Võru linn1
Eleriin Hirv2003N Võru vald1
Rene Tarend1979M Antsla vald1
olav leppoja1993M Võru_linn1
Kristjan Lepind1998M Võru linn1
Renee Kilter1992MKuldre Kool Antsla vald1
Gert Trolla2004M Rõuge vald1
Hillar Irves1967MEkstreempark Võru linn1
Ester Rebane1984N Võru linn1
Andres Mölder1967MSIRJE Võru linn1
Raino Leopard1979MVärska OK Peko Värska vald1
Jana Rätte1971N Võru vald1
Eero Mõttus1974M Võru linn1
Maris Kirss1981N Võru linn1
Keili Helekivi1999N Rõuge vald1
Mehis Moor2007MPerekond Moor Võru vald1
Georg Kõlli1994M Võru linn1
Karme Hain1982NNaiskodukaitse Võru vald1
Art Kristjan Olesk2000MPerekond Oleskid Võru vald1
Artur Rauk1986M Võru vald1
Janno Kuus1978MVõrukad Võru_linn1
Henry Maask1992M Võru vald1
Helen Metsma1969N Võru vald1
Karel Sander Kljuzin1999M Värska vald1
Asko Saarepuu1984MSaarepuude Suusaklann Võru linn1
- -1989M Võru_linn1
Silja Kimmel1956N Võru linn1
Timo Sild1988MOK Võru Võru vald1
Emili Saks2008NPerekond Saks Rõuge vald1
Taavi Perv1996MPerekond Perv Võru vald1
Maarika Eit 1995N Võru_linn1
Liis Kranich1992N Võru linn1
Samuel Kolsar2005M Põlva linn1
Kerstin Mõttus1972N Võru linn1
Janek Orro1973MPerekond Orro Võru linn1
Karel Kuragin2001MPerekond Kuragin Võru linn1
Emily Raudkepp1998NVärska OK Peko Värska vald1
Siim Padosepp1988M Võru linn1
Markus Väljak2003MPerekond Väljak Võru linn1
Margus Konnula1974M Antsla vald1
Krismar Koor2009MPerekond Koor Võru linn1
Anna-Britt Piirisild2003N Võru_vald1
Sairos Hõrak1968M Võru linn1
Lauri Pähn1998M Võru linn1
Maiu Vislapuu1980N Võru_linn1
Auno Allas1990MPerekond Allas Võru linn1
Marek Eerik1974M Võru vald1
Tõnis Jäädmaa2003M Võru linn1
Robi Niit1996MHauka Veloklubi mehed Antsla vald1
Jennifer Kahre2008NPerekond Kahre Võru vald1
Meelis Maidla1968MPõlva Matkaklubi Põlva linn1
Ester Seim1969NSõbrad Võru linn1
Marika Nassar1991NVõru_vald1
Juta Valli1969N Võru vald1
Margus Klaar1972M Antsla vald1
Maiu Tafenau1978N 1
Marten Vunukainen1991MOK Põlva Kobras Põlva linn1
Laura Joonas1994NPerekond Joonas Võru vald1
Eleri Hirv1988N Võru vald1
Kristi Mõttus1977NPerekond Narusk Võru linn1
Aivar Halapuu1964MPerekond Halapuu Võru linn1
Paavo Rüütli1977MPerekond Rüütli Rõuge vald1
Ülle Rauk1960N Võru vald1
Ingmar Juur1995M Võru linn1
Krista Tammisto1980N Võru vald1
Koidu Süvaorg1961NSõbrad Võru linn1
Aleksandr Varikov1983MPerekond Varikov Võru linn1
Tiit Toomas1989MVärska OK Peko Värska vald1
Ott Kuus2008M Rõuge vald1
Kristofer Sõrmus2012M Võru_vald1
Indrek Raag1994M Võru vald1
Kaie Konsap1966N Võru vald1
Kärol Mägi2004N Rõuge vald1
Kaspar Saarnits1967M Põlva linn1
Aina Käremägi1965N Võru linn1
Ivar Ivanov1984M Setomaa vald1
Markus Palm2003M Võru vald1
Reijo Mälton1992M Võru linn1
Kersti Ilves1971NPerekond Kuragin Võru linn1
Tarmo Tammesoo1978M Võru linn1
Ilo Suurmets1975MPõlva Põlva linn1
Kaarel Kure1987MOK Põlva Kobras Põlva linn1
Urmet Ilves1975MPerekond Ilves Võru linn1
Pille Hinn1991N Võru vald1
Karlis Klaar1989M Võru linn1
Talis Timmi2002MPerekond Timmi Võru vald1
Anneli Johanson1971NPerekond Johanson II Võru linn1
Stella Margaret Vislapuu2009NSpordijutsid Võru linn1
Katri Hirv1987N Võru vald1
Mirjam Nutov1986M Rõuge vald1
Kusti Järg2008M Rõuge vald1
Kalmer Kallion1963MHauka Veloklubi mehed Antsla vald1
Eno Lukk1995MPerekond Lukk Rõuge vald1
Kaspar Maila1990M Võru linn1
Kaarel Andrejev1987M Võru vald1
Helin Kumm1983NPerekond Kumm Võru linn1
Raul Olesk1960MOK Põlva Kobras Põlva linn1
Silver Sepp2007MJee Võru_linn1
Indrek Klampe1973MVõru Biathlon Võru linn1
Roland Mikson2003MPerekond Mikson Võru vald1
Margita Kipasto1978NPerekond Kipasto Võru vald1
Ero Looper1974MHRK Võru linn1
Kriss Oha1996N Võru vald1
Taavi Karu1977M Rõuge vald1
Pear Post1966MOK Põlva Kobras Põlva vald1
Rando Raudsepp1981M Võru vald1
Rein Kalle1975M Põlva vald1
Ä Ä1975N Võru_vald1
Ardi Lepp1989MLepp Võru linn1
Kaimar Juks1983M Võru linn1
Liina Palu1980N Võru linn1
Janar Oru1977M Võru linn1
Lisette Korela2012N 1
Kristina Haug2001N Võru vald1
Mari-Liis Mõttus1997NPerekond Mõttus Võru vald1
Robin Mõttus2010MSpordijutsid Võru linn1
Denis Pavlov1973M Põlva vald1
Egert-Erik Uustal1999M Võru_vald1
Agnar Pirnpuu1985M Võru vald1
Mihkel Tammsalu1988M Rõuge vald1
Ülo Haljend1967MPerekond Haljend Võru vald1
Sirje Trolla1971N Rõuge vald1
Eve Kirs1971N Võru vald1
Markus Johanson2011MPerekond Johanson II Võru linn1
Triin Kruusimäe 1998N Võru_vald1
Kaspar Kala1993MVõru SPKO kahevõistlus Võru linn1
Mark Saarnik1993M Võru linn1
Oliver Needo2012MPerekond Needo Võru linn1
Anti Allas1977M Võru linn1
2725

Võrumaa Spordiliit (vorumaaspordiliit.ee)Projekti alguse suurtoetaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital