Liikumisharrastuse- ja tervisespordisari "Võrumaa Mängud"

Võrumaa nutimängude tutvustus
Osalused ja statistika: Kalender   Koond   Võistkonnad   Omavalitsused   Koolid   Kooliõpilased  

Osaluste koondarvestus

Maakond: Sugu:
Filtreeri nime järgi:
Osaleja Sünd Sugu Võistkond Omavalitsus KOKKU
Õnne Ojaveer1980Nperekond Ojaveer Võru vald19
Merili Põder1975N Võru linn17
Sirle Muiste1982N Võru vald17
Raili Korela1988N Võru vald15
Üllar Ojaveer1979Mperekond Ojaveer Võru vald14
Marianne Hermann1952N Võru vald6
Kristo Hütt1980M Võru linn5
Lisette Korela2012N 4
Ülar Morel1976MHauka Veloklubi mehed Antsla vald2
Lauri Männik2007M Võru vald2
Signe Sulg1968NVirmalised Võru linn2
Kersti Kõrge1966NEesti Kaitsevägi Kanepi_vald2
Henri Rüütli2012MRüütli Rõuge_vald2
Hugo Rüütli2008MPerekond Rüütli Rõuge vald2
Leho Laidver1967MHauka Veloklubi mehed Antsla vald2
Aive Laidver1968NHauka Veloklubi naised Antsla vald2
Taavi Kannimäe1991M Antsla vald2
Janika Teervalt1973NVärska OK peko Värska vald1
Harrys Piirmann2009M Võru vald1
Uku Vislapuu1982M Võru linn1
Raul Kudre1970MVärska OK Peko Värska vald1
Markus Johanson2011MPerekond Johanson II Võru linn1
Aare Huik1969M Võru vald1
Heiki Prants1964MPerekond Prants Võru vald1
Erika Udras2009NPerekond Silja Sport Võru vald1
Janek Jõgis1971M Põlva linn1
Georg Vislapuu2008MSpordijutsid Võru linn1
Alar Reiska1964MHRK Võru linn1
Mart Hommik1977M Võru linn1
Ainika Atspool1986N Võru linn1
Ingrit Kala1968NVärska OK peko Värska vald1
Karin Varikov1984NPerekond Varikov Võru linn1
Merle Vidder1980NPerekond Hüvato Võru linn1
Marta Joonas2006NPerekond Joonas II Võru linn1
Eva-Lotta Joonas2008NPerekond Joonas III Võru linn1
Jaan Rakaselg1987M Võru linn1
Pait Peri1972MHRK Võru linn1
Ave Visnapuu1975N Võru vald1
Einar Raudkepp1965MVärska OK Peko Värska vald1
Kendra Varikov2012NPerekond Varikov Võru linn1
Margus Helm1976M Võru vald1
Aurelia Kumm2005NPerekond Kumm Võru linn1
Consuelo Laanemäe Räim1977NPerekond Räim Võru linn1
Janeli Raudsik1987NPerekond Raudsik Võru linn1
Uuno Ruus1953MVastseliina G Võru vald1
Sigrit Müürsepp1975NVirmalised Võru linn1
Raino Leopard1979MVärska OK Peko Värska vald1
Anita Laanejõe2002N Võru vald1
Külli Leola1980NSõbrad Võru linn1
Raul Soome1979MHRK Võru vald1
Tõnis Räim1972MPerekond Räim Võru linn1
Merike Õun1967NSõbrad Võru linn1
Erika Joonas1970NPerekond Joonas Võru vald1
Kratmar Müürsepp2010MVirmalised Võru linn1
Sirle Muiste-Männik1982NVõru vald1
Saima Värton1958NOK Põlva Kobras Valgjärve vald1
Taavi Raudsik1992MPerekond Raudsik Võru linn1
Rudolf Mürk1942M Võru linn1
Timo Kudre2005MVärska OK Peko Värska vald1
Emiilia Räim2011NPerekond Räim Võru linn1
Mihkel Kannimäe1992M Antsla vald1
Epp Voitka1966NPerekond Voitka Võru vald1
Rein Toomas1961MVärska OK Peko Värska vald1
Mariette Raudsik2014NPerekond Raudsik Võru linn1
Tarmo Tiivoja1966M Rõuge vald1
Doris Kudre1997NVärska OK Peko Värska vald1
Roosmarii Räim2003NPerekond Räim Võru linn1
Kadri Lehtme1977NHRK Võru linn1
Anu Toomjõe1969NHauka Veloklubi naised Antsla vald1
167

Võrumaa Spordiliit (vorumaaspordiliit.ee)Projekti alguse suurtoetaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital