Nr Nimi Klubi Liikmed Maa Kiip S.aeg
1 1 Varukoht Pikkrada EST 13:00
2 Cyb Cyber Tarmo Klaar,Peeter Salong EST 8623680 13:00
3 Enimal Indrek Reitsak,Kristian Esula EST 8432234 13:00
4 Estonian ACE Adventure / La Sp SK1 Timmo Tammemäe,Silver Eensaar EST 8636790 13:00
5 Ilves Ingmar Daub,Taivo Daub EST 884448 13:00
6 LSF Pronoking Team LSF PT Erki Kriks,Romet Kriks EST 8217313 13:00
7 LSF PT LSF PT Robin Olli,Lauri Olli EST 500440 13:00
8 LSF PT - Smokey and the Jesus LSF PT Kain Väljaots,Kaupo Järve EST 8645011 13:00
9 Milers SK1 Markus Rene Pae,Petri Väänänen EST 8644899 13:00
10 OK JOKA JOKA Raiko Marrandi,Margus Marrandi EST 8011227 13:00
11 SIL SAN Silvar Savolainen,Sander Nahkor EST 8265400 13:00
12 SK Aasa 5 duubel Orvand Ülo Viru,Vermo Siim EST 929404 13:00
13 Sprinterid Sergei Rjabõshkin,Ats Sõnajalg EST 8001488 13:00
14 Sõge Summukas SK1 Lauri Tammemäe,Riho Ahtijainen EST 8009329 13:00
15 Tarvi Olli LSF PT Priit Potter,Tarvi Olli EST 8254567 13:00
16 Velociraptor Oliver Annus,Sander Annus EST 8270203 13:00
17 2 Varukoht Pikkrada EST 13:00
Nr Nimi Klubi Liikmed Maa Kiip S.aeg
18 12,7 mm Mattis Alliksoo,Helen Alliksoo EST 8655317 13:00
19 EH Epp Käpa,Heiti Hallikma EST 8040370 13:00
20 HNY BMSTU/Orient Asja Pashuto,Andrey Kondratov RUS 8666192 13:00
21 Kivinuka tiim Marek Karm,Kirti Rebane EST 8640104 13:00
22 Kombass Meelis Merenäkk,Anu Poopuu EST 8182224 13:00
23 Laisk & Lombakas Mercury Danilo Piht,Ingrid Piht EST 8089099 13:00
24 MS SRD Sergey Seleznev,Maria Novokovich EST 8637590 13:00
25 Müra Tammed Gert Müürseppp,Kersti Rahnel EST 8657324 13:00
26 Snegurochki Ekaterina Savkina,Mariia Khimochkina RUS 8000001 13:00
27 Soosambla SK Raivo Erik,Kairi Tuulmägi EST 8181181 13:00
28 SRD dream team SRD Vjatseslav Safonov,Anastasija Pahhomenko EST 8421108 13:00
29 Stereo EST 0 13:00
30 Sääsehirm Merle Lilleoru,Tarvo Jõeste EST 8005073 13:00
31 Tammed Tammed Lauri Malsroos,Susan Pihelgas EST 8639391 13:00
Nr Nimi Klubi Liikmed Maa Kiip S.aeg
43 Atosed nooremad Lehola Anna Mia Atonen,Mattias Siim Atonen EST 8670418 13:00
44 Harju OK noored I Harju Markus Kaljur,Kurmet Kutti EST 8206063 13:00
45 Harju OK noored II Harju Laura-Liis Kaljur,Kardo Kutti EST 8111168 13:00
46 Krissiim Mercury Kris Jette Piht,Siim Pello EST 8270404 13:00
Nr Nimi Klubi Liikmed Maa Kiip S.aeg
47 Atosed vanem Lehola Meelis Atonen,Kätlin Atonen EST 8670414 13:00
48 Bubo bubo Siim Liivand,Ave Janu EST 8668766 13:00
49 Cubacana Herkki Suurman,Veiko Hintsov EST 8644189 13:00
50 Harju OK 95+ Harju Maido Kaljur,Elina Kutti EST 8047332 13:00
51 JFF Tiina Kangilaski,Jaan Metsa EST 9710629 13:00
52 KL Küberkaitseüksus Kai Willadsen,Neeme Kalda EST 9102226 13:00
53 Kulgejad Harju Mati Preitof,Andrus Sipsaka EST 8200052 13:00
54 Mäger Matti Betlem,Merike Mändsoo EST 1008438 13:00
55 N+A SRD Niina Karnit,Andrei Nikitin EST 8662656 13:00
56 Puu & Puu Siiri Poopuu,Ester Marjapuu 0 2014920 13:00
57 Roheline talv Mare Kitsnik,Tiia Laul EST 8044372 13:00
58 Roosiaas TON Jaanus Viljamaa,Maris Roosipuu EST 889108 13:00
59 Slow motion SRD Dmitri Shved,Jaana Shved EST 701005 13:00
60 SRD Shved SRD Sergei Shved,Ella Shved EST 8020870 13:00
61 Sõbrad Koreast TON Arvo Raja,Aivar Meindok KOR 8646120 13:00
62 TM Marika Müür,Toomas Lents EST 1009531 13:00
63 velo clubbers dream team velo clubber Margus Tinno,Peeter Kand EST 8328328 13:00
Nr Nimi Klubi Liikmed Maa Kiip S.aeg
35 Gemani SRD Vladislav Pahhomenkov,Sofia Pahhomenkova EST 8200671 13:00
36 Kirvevars oli sitkest kasest SK1 Anu Käver,Andres Käver EST 8646109 13:00
37 SIIN Siiri Vallner,Indrek Peil EST 8171621 13:00
38 SRD Champions SRD Aleksandr Shved,Olga Shved EST 8031067 13:00
39 SRD star SRD Sergei Shirokov,Tais Vakrõõm EST 8230986 13:00
40 TON TON Merike Paapson,Kai Saksman EST 660309 13:00
41 1 Varukoht EST 13:00
42 2 Varukoht Lühirda EST 13:00
Nr Nimi Klubi Liikmed Maa Kiip S.aeg
32 Anna-Minna Mercury Kadri Kadakas,Anneli Pello EST 8310373 13:00
33 Anneli ja Mare TON Anneli Aas,Mare Niitsoo EST 7207112 13:00
34 SK Aasa 5 Triina-Britt Preden,Kirsten Nigul EST 500434 13:00
Nr Nimi Klubi Liikmed Maa Kiip S.aeg
100 Aleksei Spiridonov Gaasiekspert EST 7500057 13:00
101 Anu Pallon JOKA EST 2117428 13:00
102 Eerik Lossmann EST 7410464 13:00
103 Feliks Kipper Orion EST 305430 13:00
104 Heini Tammik Kape EST 305282 13:00
105 Ilse Uus TON EST 1405508 13:00
106 Mari Roots TAOK EST 8091064 13:00
107 Martin Viljasaar EST 2076638 13:00
108 M-L Harju EST 13:00
109 Oleg Podlipski Jõhvikas EST 7211167 13:00
110 Peep Koppel Koop EST 1405601 13:00
111 Silvar Savolainen korp! Leola EST 8265400 13:00
112 Sander Nahkor TAOK EST 1406362 13:00
113 Vaike Murumets EST 8120472 13:00
114 Mati Anana Pihkaniskat FIN 7208154 13:00
115 Samuel Saranen Pihkaniskat FIN 7208152 13:00
116 Aki Saranen Pihkaniskat FIN 7207732 13:00
117 Vallner Taavi ja Simona EST 8661129 13:00
118 1 Varukoht EST 13:00
119 2 Varukoht EST 13:00
120 3 Varukoht EST 13:00