EST ENG 
MENÜÜ MENÜÜ

SPORTIdenti info korraldajatele

SPORTident teeb Sinu spordi huvitavamaks!

See lehekülg on mõeldud (o-võistluste) korraldajatele, kes kasutavad SPORTident (SI) märkesüsteemi.

SPORTident seadmete kasutamine

SPORTident jaam on elektrooniline seade, mis fikseerib osaleja kohalolu kontrollpunktis. Lisaks jaamadele, mis asuvad kontrollpunktides (või ajavõtu kohtades), on vajalik lugemisjaam andmete laadimiseks SI kaartidest arvutisse kus on vastav programm andmete töötlemiseks.

 

SI riistvara haldus ja kasutamine

SI jaamad vajavad aeg-ajalt hooldamist. Juhiseid hooldamise ja hoidmise kohta saad lugeda siit.

SI jaamade haldamiseks on loodud mitmeid programme. Nimekirja vajalikest programmidest leiad SI tarkvara leheküljelt.

 

Mõned juhendid ja dokumendid SI jaamade kasutamise kohta:

 

SI riistvara rentimine ja tellimine

Põhiliste SPORTident seadmete hinnakiri.

Täieliku nimekirja SPORTIdent toodetest leiad tootja koduleheküljelt. Seal on samuti toodud toodete detailsed kirjeldused. Kõikki tooted on võimalik tellida Eestisse. Suuremate tellimuste korral küsi pakkumist ja saada soovid aadressile info{a}tak-soft.com.

 

Soovid SI jaamu või kaarte rentida? Eestis rendivad SI varustust mitmed orienteerumisklubid. Nende kontaktid leiad siit.
Varustust saab rentida ka tootjalt.

 

SPORTident riistvara on võimalik endale osta. SI-kaardid, alused jne on tavaliselt Eestis laos olemas. Suuremate tellimuste korral tuleb kaup Saksmaalt tellida ja selleks peab arvestama umbes 2-4 nädalat.

SPORTidenti kasutusvõimalused

Kuigi esmalt on SPORTident lahendus mõeldud erinevate orienteerumisalade võistluste läbiviimiseks, siis tegelikult on võimalik seda kasutada paljudel teistel spordialadel ja mitte ainult.

identifitseerimiseks: SPORTident p-Kaardid on kasutusel isikute ID kaartidena osavõtukordade loendamiseks. SI jaam on võimeline koguma autonoomselt andmeid SI kaartidest ja hiljem saab need laadida arvutisse.

koolis: SPORTident pakub erinevaid lahendusi kooli kehalisekasvatuse tundide huvitavamaks tegemiseks.

trepijooks: Eestis on kasutusel SI märkesüsteem Trepijooksu sarjas ajavõtusüsteemina. Tulemused tehakse SIME programmiga.

üritused looduses: Kuna SI seadmed on ilmastikukindlad (taluvad nii vihma kui külma), siis kasutatakse neid matka, rogaini, multispordi, firmapäevade üritustel, kus tavalised ajavõtusüsteemid ei töötaks.

SPORTident

SPORTidenti ametlik kodulehekülg on www.sportident.com . Tootja koduleheküljelt leiad põhjalikumad tootetuvustused ja vajalikud draiverid ning programmid SPORTident seadmete kasutamiseks.

 

top